crosssearch

Lombardie - letecky

Poznávací zájezdy, Itálie

Tento zájezd Vás zavede za kulturními a přírodními krásami severu Itálie rychle a pohodlně leteckou dopravou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá):Odlet z Prahy. Přílet na letiště Bergamo – Miláno. BERGAMO – staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.). Dojezd na ubytování.
2.den (so):Hlavní město Lombardie MILÁNO – kulturní centrum celé severní Itálie. Procházka po pěší zóně, galerie Emanuela II., rezidence milánských vévodů, gotická katedrála Dóm. CERTOSA DI PAVIA – prohlídka nejkrásnějšího italského kartuziánského klášterního komplexu ve skvělé renesanční architektuře s proslulým průčelím.
3.den (ne):Výlet do nádherné oblasti italských jezer: LAGO MAGGIORE. Městečko STRESSA, které je oblíbené díky hezkému prostředí, krásným horám, které se tyčí do výšky nad městem, romantickým promenádám po pobřeží a kvetoucím zahradám s palmami a pomerančovníky. Pro zájemce možnost lodního výletu na ostrov ISOLA BELLA, se známým zámkem a krásnými Boromejskými zahradami. LOCARNO – barevné kvetoucí městečko se zahradami ve švýcarské části jezera. Podvečerní zastávka v LUGANU a na jezeře LAGO LUGANO.
4.den (po):Transfer na letiště. Odlet z Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000