crosssearch

Liparské ostrovy

Poznávací zájezdy, Itálie

Vydejte se s námi poznat ostrovy ležící severně od pobřeží Sicílie, ostrovy proslulé svou sopečnou aktivitou, která se dnes hlavně na ostrově Vulcano projevuje hlavně ve formě léčivého sirného bahna. Můžete vystoupat na kráter Vulcano i Vulcanelo, objevit Údolí příšer, plavit...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vydejte se s námi poznat ostrovy ležící severně od pobřeží Sicílie, ostrovy proslulé svou sopečnou aktivitou, která se dnes hlavně na ostrově Vulcano projevuje hlavně ve formě léčivého sirného bahna. Můžete vystoupat na kráter Vulcano i Vulcanelo, objevit Údolí příšer, plavit se k dalším ostrovům tohoto souostroví, které v římské době sloužilo jako oblast, kam museli odejít neoblíbení vysoce postavení Římané. Zlatým hřebem bude jistě návštěva nejaktivnějšího ostrova Stromboli.

Program zájezdu:

1.den (so): Odjezd přes Rakousko do Itálie, noční přejezd.

2.den (ne): Odpoledne prohlídka POMPEJÍ, nocleh v Pompejích.

3.den (po): Průjezd nejjižnější částí Itálie. Odpol. trajekt na Sicílii: Villa San Giovanni - Messina (30min). Dojezd autobusem do Milazza do přístavu. Zde se zavazadly vystoupíte z autobusu a nastoupíte s průvodcem na trajekt na ostrov VULCANO (cca 1,5 hod). Dovolenou můžete strávit jako klasický pobyt na ostrově Vulcano s možností fakultativních výletů dle programu (kromě pěších vycházek Vulcano nejsou v ceně).

4.den (út): Návštěva městečka VULCANO, odpoledne výstup k vyhaslému kráteru VULCANELLO a návštěva ÚDOLÍ PŘÍŠER.

5.den (st): Dopoledne výstup na GRAN CRATERE ( za poplatek cca 3 Eur). Odpoledne pobyt u moře.

6.den (čt): Pro zájemce lodní výlet na ostrov STROMBOLI (cca 35EUR) s pozorováním erupcí se zastávkou na kouzelném ost. PANAREA.

7.-8.den (pá-so): Pobyt u moře, léčebné koupele (fakultativně souostroví SALINA - cca 20 Eur), možnost krátkého lodního výletu kolem ostrova VULCANO (cca 11 Eur) s koupáním a návštěvou Koňské jeskyně.

9.den (ne): Pro zájemce lodní výlet do hlavního města souostroví LIPARI - cca 10 Eur) - s prohlídkou katedrály a archeologického muzea, možnost nákupů.

10.den (po): Brzy ráno vyklizení a předání bungalovů a apt. a odjezd trajektem do Millazza, přejezd do TAORMINY-prohlídka města, přes noc cesta autobusem po záp. pobřeží Itálie směrem na sever.

11.den (út): Fakult. výlet na ostrov ELBA (trajekt ne Elbu není v ceně - cca 12 Eur) - prohlídka městečka PORTOFERRAIO, návštěva Napoleonova muzea koupání. ostatní individuelně přístavní městečko Piombino s možností koupání. Večer odjezd do ČR.

12.den (st): Návrat do ČR. Pořadí jednotlivých výletů určuje průvodce v závislosti na počasí a jízdních řádech lodí.

Cena zahrnuje:

* * V tomto termínu jsou navíc 3 pobytové dny na Vulcanu.
* ** V tomto termínu jsou navíc 4 pobytové dny na Vulcanu.
* 7x / 10x ubytování v apartmánech (2l.pokoje) nebo studiích
* průvodce a delegáta
* 1x nocleh po trase(4lůžk.pokoje)
* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* trajekt na Sicílii a Vulcano
* kyvadlová doprava minibusy

Cena nezahrnuje: Příplatek za ubytování ve studiu: 103-01, 02 - 2990 Kč/os, 103-03 - 2690 Kč/os

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000