crosssearch

Krásy severní Itálie s možností návštěvy opery G.verdiho Aida ve Veroně

Poznávací zájezdy, Itálie

Ráno příjezd do Dolomit - zastávka ve středisku CORTINA D´AMPEZZO, procházka centrem, dopoledne přejezd autobusem k jezeru Misurina - zastávka, cestou vyhlídka na slavné věže Tre Cime, odpoledne návštěva malebného města TRENTO - procházka centrem, později odpoledne příjezd k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie

2. den:

Ráno příjezd do Dolomit - zastávka ve středisku CORTINA D´AMPEZZO, procházka centrem, dopoledne přejezd autobusem k jezeru Misurina - zastávka, cestou vyhlídka na slavné věže Tre Cime, odpoledne návštěva malebného města TRENTO - procházka centrem, později odpoledne příjezd k jezeru Garda - návštěva lázní Malcesine na východním břehu jezera, možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo, nocleh.

3. den:

Snídaně, dopoledne projížďka podél jezera Garda - návštěva lázní SIRMIONE, před polednem odjezd k prohlídce MANTOVY - slavného města se zámkem a historickým centrem, odpoledne přejezd doVERONY - pěší procházka - volno, večer návrat na nocleh.

4. den:

Snídaně, dopoledne odjezd do MILÁNA - prohlídka centra, později odpoledne návštěva starobylého městečka BERGAMO, návrat na nocleh.

5. den:

Snídaně, dopoledne odjezd přes městečko VICENZA - prohlídka centra města, odpoledne přejezd do BENÁTEK - pěší prohlídka, volno, večer fakultativně návrat lodí po Canale Grande k autobusu, odjezd přes Rakousko do ČR

6. den:

Příjezd v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000