crosssearch

Kouzla Italských Dolomit - Turistika

Poznávací zájezdy, Itálie

Lago di Brales - Passo Pordoi - Marmolada - Passo Falzarego - Cortina d'Ampezzo - Tre Cime di Lavaredo

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lago di Brales - Passo Pordoi - Marmolada - Passo Falzarego - Cortina d'Ampezzo - Tre Cime di Lavaredo

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Zastávka u jezera LAGO DI BRAIES (Pragser Wildsee) ležící 1 493 m n. m. Ubytování večer v oblasi Alta Badia.

2. den:
Výjezd do průsmyku PORDOI (2 242 m) a odtud lanovkou na ,,Terasu Dolomit" (2 950 m) - nezapomenutelné výhledy na Antalao, Pelmo, Civettu, Marmoladu, Pale di San Martino, Lagorai, Latemar, Catinaccio, Passo Lungo, Piz Ciavaces. Poté pěší túra Bindelovou cestou s výhledy na MARMOLADU (3 343 m - nejvyšší vrchol Dolomit) k přehradě Fedaia (2 053 m). Nocleh.

3. den:
Výjezd do oblasti průsmyku FALZAREGO (2 105 m) a odtud kabinovou lanovkou k chatě Lagazuoi. Sestupovat budeme nitrem hory - 1 100 m dlouhým tunelem, který je největší turistickou atrakcí oblasti, nebo lanovkou. Odpoledne pěší túra k Cinque Torri (Pět věží) s nádhernými rozhledy na ,,růžový" masiv Tofana (3 243 m), Fanes (3 077 m). Návrat na ubytování.

4. den:
Ráno prohlídka lyžařského střediska CORTINA D'AMPEZZO. Poté jezero Misurina (1 756 m) s překrásnými výhledy na Monte Cristallo (3 216 m) a Sorapis (3 205 m). Vysokohorskou silnicí vyjedeme k symbolu Dolomit - TRE CIME DI LAVAREDO (2 999 m), odkud se nám během cca 3 hodinové pěší túry naskytne nezapomenutelný pohled na Sextenské Dolomity. V podvečer se krátce zastavíme u vojenského hřbitova nad Toblachem a u středověkého dómu v Innichenu. Odjezd do ČR.

5. den:
Návrat do ČR v brzkých ranních hodinách - do Olomouce v cca 8 hodin.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000