crosssearch

Kouzla Dolomit - Turistika

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu Lago di Brales - Passo Pordoi - Marmolada - Passo Falzarego - Cortina d'Ampezzo - Tre Cime di Lavaredo 1. den: Odjezd z Olomouce cca v 5 hod. Pojedeme údolím Pustertal přes Toblach. Cestou se zastavíme u kouzelného jezera LAGO DI BRAIES (Pragser Wildsee)...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Lago di Brales - Passo Pordoi - Marmolada - Passo Falzarego - Cortina d'Ampezzo - Tre Cime di Lavaredo

1. den:
Odjezd z Olomouce cca v 5 hod. Pojedeme údolím Pustertal přes Toblach. Cestou se zastavíme u kouzelného jezera LAGO DI BRAIES (Pragser Wildsee) ležícího 1 493 m n. m. Večer se ubytujeme v oblasti Alta Badia.

2. den:
Celý den se věnujeme oblasti Sella (3 152 m). Vyjedeme do průsmyku PORDOI (2 242 m) a odtud lanovkou na ,,Terasu Dolomit" (2 950 m). Zde se nám naskytnou nezapomenutelné výhledy na Antalao, Pelmo, Civettu, Marmoladu, Pale di San Martino, Lagorai, Latemar, Catinaccio, Passo Lungo, Piz Ciavaces. Poté se pěšky vydáme Bindelovou cestou s výhledy na MARMOLADU (3 343 m - nejvyšší vrchol Dolomit) k přehradě Fedaia (2 053 m), která je napájena vodami z tajícího ledovce. Méně zdatní mohou cestu absolvovat autobusem. Návrat na ubytování.

3. den:
Vyrazíme po stopách 1. Světové války. Vyjedeme do oblasti průsmyku FALZAREGO (2 105 m) a odtud kabinovou lanovkou k chatě Lagazuoi. Sestupovat budeme nitrem hory - 1 100 m dlouhým tunelem, který je největší turistickou atrakcí oblasti. Méně zdatní se mohou vrátit lanovkou. Odpoledne se pěšky vydáme k místu zvanému Cinque Torri (Pět věží) s nádhernými rozhledy na ,,růžový" masiv Tofana (3 243 m), rozeklaný masív Fanes (3 077 m) a další vrcholy. Návrat na ubytování.

4. den:
Ráno prohlídka lyžařského střediska CORTINA D'AMPEZZO. Poté jezero Misurina (1 756 m) s překrásnými výhledy na Monte Cristallo (3 216 m) a Sorapis (3 205 m). Vysokohorskou silnicí vyjedeme k symbolu Dolomit - TRE CIME DI LAVAREDO (2 999 m), odkud se nám během cca 3 hodinové pěší túry naskytne nezapomenutelný pohled na Sextenské Dolomity. V podvečer se krátce zastavíme u vojenského hřbitova nad Toblachem a u středověkého dómu v Innichenu. Odjezd do ČR.

5. den:
Příjezd do Olomouce ráno cca v 8 hodin.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000