crosssearch

Kouzelné Toskánsko

Poznávací zájezdy, Itálie

Parma | La Spezia | Lucca | Pisa | Siena | Florencie

Konečná cena za osobu od: 6 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách přes Rakousko do Itálie ( z Ostravy odjezd v cca 13.00 hod. vlakem Pendolino do Prahy).

2. den: Příjezd do Parmy, návštěva výrobny parmezánu s ochutnávkou, prohlídka města – Piazza Garibaldi, palác místodržitele s orlojem, radnice, dóm..., volno, odjezd na ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do oblasti Cinque Terre (unikátní soustava přímořských městeček vystavěných na skalnatém pobřeží), pěší výlet „cestou lásky“ do Riomaggiore, odjezd do historického města Lucca navštěvovaného pro své zajímavé historické jádro – Piazza San Michele, dóm, Piazza Napoleone. Odjezd do La Spezia, krátká zastávka v přímořském přístavu s nádhernými palmovými promenádami. Přejezd do Pisy - prohlídka světoznámé šikmé věže a dómu, odjezd na ubytování.

4. den: Po snídani odjezd do jednoho z nejatraktivnějších míst Toskánska – San Gimignano – malebné středověké opevněné město typické hradbami a rodovými věžemi – Piazza della Cisterna, Hrubá věž, radnice..., odjezd do Sieny – prohlídka metropole stejnojmenné provincie – mj. Piazza del Campo s radnicí, dóm..., odjezd na ubytování.

5. den: Po snídani odjezd do starobylé metropole Toskánska – Florencie – prohlídka města s průvodcem – Medicejská kaple a palác, kostel San Lorenzo, Baptisterium, most Ponte Vecchio, dóm Santa Maria del Fiore – monumentální dominanta města, Starý palác... volno k prohlídkám a nákupům v podvečerních hodinách odjezd z Florencie přes Rakousko zpět do ČR.

6. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách, odjezd do Ostravy vlakem Pendolino.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000