crosssearch

Jezero Lago di Garda,Benátky,Vicenza a slavné Benátské vily

Poznávací zájezdy, Itálie

Lago di Garda oVerona o Padova o Vicenza o Benátky

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Lago di Garda oVerona o Padova o Vicenza o Benátky

Program

1.den:
ve večerních hodinách odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie.

2.den:
příjezd k Lago di Garda, prohlídka tohoto největšího a nejoblíbenějšího italského jezera, Římany nazývaného Lacus Benacus. Zastávka v Malcesine. Návštěva malebného městečka Sirmione a Scaligerského hradu. Přejezd na ubytování k Veroně. Večeře. Nocleh.

3.den:
snídaně, zastávka ve Veroně - města proslulého milostným příběhem o Romeovi a Julii. Prohlídka nejen rodného domu Julie, ale také skvostu románské architektury Baziliky San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore - hrad rodu Scaligerů a proslulý římský amfi teátr, ve kterém se v létě konají operní představení. Přejezd do města Vicenza. Procházka touto architektonickou pokladnicí. Město se pyšní velkým množstvím památek a je zapsáno do seznamu UNESCO. Procházka kolem Palazzo Chiericati, Teatro Olimpico Basilica Palladiana, Corso Palladio. Odjezd na ubytování směr k Bologni. Večeře. Nocleh.

4.den:
snídaně, příjezd do města Bologna. Bologna je občas nazývána ,,Červená Bologna" kvůli převaze cihlových budov. Historické centrum Bologni je pozoruhodné středověkým rozvržením ulic, věžemi a budovami v odstínech červené a oranžové. Půvab města je umocněn také elegantními a početnými podloubími. Odjezd směrem k Benátkám. Zastávka u nejznámějších Benátských Vil (La Rotonda, Villa Valmarana). Odjezd na ubytování v oblasti Lido di Jesolo. Večeře. Nocleh.

5.den:
snídaně. Benátky - celodenní prohlídka města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka se zvonicí a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Fakultativně: návštěva sklárny na ostrově Murano. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

6.den:
příjezd do ČR v poledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000