crosssearch

Italská Mozaika - Nejkrásnější Místa Itálie S Pobytem U Moře

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZD

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd v odpoledních hodinách přes Rakousko do Itálie.

2. den:
Dopoledne příjezd do FLORENCIE - prohlídka historického centra hlavního města Toskánska, které je nazýváno také perlou renesance a to díky vládnoucímu rodu Medicejských. Jeho historie je spjata se jmény umělců jako L. da Vinci, Michelangelo, Raffael, Boccacio, Dante Alighieri, Petrarca. Uvidíme palác Pitti, galerii Uffizi, starý most přes řeku Arno Ponte Vecchio, Dóm, náměstí se slavnou sochou Davida od Michelangela a celou řadu dalších památek, k večeru přejezd do oblasti Říma, nocleh.

3. den:
Po snídani, odjezd do hlavního města Itálie ŘÍMA. Dopoledne prohlídka VATIKÁNU s chrámem Sv.Petra, možnost výstupu na kupoli, volno k příp. prohlídce vatikánských muzeí. Odpoledne pěší prohlídka historického centra města na Tibeře - Andělský hrad, Pantheon, slavná fontána di Trevi, náměstí Navona s fontánou řek od Berniniho, Španělské schody, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, památník V. Emanuela. Volno, ve večerních hodinách návrat na nocleh.

4. den:
Po snídani, odjezd přes vesničku MONTECASSINO k návštěvě stejnojmenného kláštera na vyhlídkovém místě, který se do dějin zapsal jednou z nejtěžších bitev 2. Sv. války, jež připomíná památník a vojenský hřbitov u kláštera. Před polednem pokračování do POMPEJÍ, prohlídka archeologického areálu antického města pod Vesuvem, zalitého příkrovem lávy při výbuchu sopky v roce 79 n.l. Vykopávky poskytují pohled do života antického města - prohlédneme si dlážděné ulice s obytnými domy i veřejnými budovami, amfiteátr, lázně, fórum, které byly odkryty při vykopávkách v 19. století. Pozdě odpoledne přejezd na ubytování v Kalábrii, nocleh.

5. den:
Pobyt u moře, volný program.

6. den:
Pobyt u moře, volný program.

7. den:
Pobyt u moře, volný program.

8. den:
Pobyt u moře, volný program.

9. den:
Ráno uvolnění apartmánů, odjezd do PAESTUM - prohlídka nejzachovalejšího komplexu starořeckých chrámů z 5. století před n.l. na italském území s dórskými chrámy bohyně Héry a Céres a zejména největším Neptunovým chrámem. Kolem poledne přejezd do malebného SORRENTA, města na lávových terasách nad mořem v bujné vegetaci citrusovníků. Volno, možnost fakultativního výletu lodí na ostrov CAPRI (návštěva přístavu Marina Grande, výjezd lanovkou do městečka Capri - možnost návštěvy Tiberiovy vily, volno, příp. návštěva Anacapri a vily San Michele Axela Muntheho), večer odjezd do Rakouska.

10. den:
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000