crosssearch

Italská antika a renesance

Poznávací zájezdy, Itálie

Cena zahrnuje • 6 noclehů v hotelu v oblasti Rimini s polopenzí (kontinentální snídaně a servírované večeře) • dopravu luxusním autokarem • prohlídku keramické dílny ve Faenze • návštěvu sklípku s degustací • služby českého průvodce...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den: Dopoledne zastávka v srdci italského automobilového průmyslu v Maranello, domově značky Ferrari. Možnost návštěvy muzea Ferrari, které se pyšní jednou z největších sbírek vozů Ferrari na světě. Odpoledne příjezd do Rimini, ubytování, volný program, možnost koupání.

3. den: Dopoledne odjezd k prohlídce Perugie, prohlídka historického centra města,během níž uvidíte např.fontánu Maggiore, dóm a Oratorio di San Bernardino, odpoledne prohlídka Assisi, známého rodiště sv. Františka (basilika sv. Františka, Tempio di Minerva, basilica di Santa Chiara). Návrat naubytování.

4. den: Dopoledne odjezd do Ravenny – hlavního města Západořímské říše - s mauzoleem Galie Placidie, mauzoleem císaře Theodoricha, hrobem Dante Alighieriho a především proslulými ravenskými mozaikami, odpoledne prohlídka města Faenza, slavného již od středověku díky své keramice. Po prohlídce návštěva a prohlídka jedné ze zdejšíchvyhlášených keramických dílen. Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

5. den: Dopoledne prohlídka proslulého Loreta se Santa Casou. Při zpáteční cestě se zastavíme ve středověkém městě Gubbio a ze starověku známého města Urbino se slavným dómem Palazzo Ducale, večer návrat na ubytování.

6. den: Dopoledne prohlídka historického centra Rimini, během níž uvidíte mj. Maletestův chrám, Augustův oblouk, Tiberiův most a navštívíte místní hlavní trh. Odpoledne prohlídka San Marina s možností degustace místních vín a typických produktů. Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

7. den: Po snídani odjezd do Bologny, prohlídka historického centra Bologny, proslulého svou šikmou věží, Neptunovou fontánou, basilikou, sv. Petroniou a universitou. V odpoledních hodinách návrat na ubytování.

8. den: Ráno vyklizení pokojů, dle možnosti krátká zastávka v Chioggii a jejím historickém centru, přejezd lodí k prohlídce Benátek – prohlídka města, během níž uvidíte např. náměstí sv. Marka, vévodský palác a nesčetné plavební kanály, návrat lodí do Chioggie, večer odjezd autokarem zpět do ČR.

9. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000