crosssearch

Itálie - Toskánsko II - ubytování v hotelu

Poznávací zájezdy, Itálie

Poznávací okruhy - Itálie - Toskánsko II

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (ne): PISA (UNESCO) – město, které proslavila Piazza del Miracoli s unikátním dómem a proslulou šikmou věží. LUCCA – neméně historicky zajímavé město v sousedství.

3.den (po): Pobyt u moře.

4.den (út): SIENA (historické centrum Sieny je pod patronací UNESCO) – město, jehož kostely a paláce vytvářejí působivý architektonický komplex. SAN GIMIGNANO (UNESCO) – jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska, jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. VOLTERRA – město alabastru, které dosáhlo svého největšího rozkvětu za Etrusků.

5.den (st): Pobyt u moře.

6.den (čt): ELBA – přírodně zajímavý ostrov proslavený pobytem Napoleona, jeden z nejmalebnějších ostrovů Středozemního moře s velmi členitým pobřežím: výlet do PORTOFERRAIA - Napoleonova vila, Medicejská pevnost, možnost koupání (lodě se platí na místě).

7.den (pá): FLORENCIE (historické centrum je pod patronací UNESCO) – perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela. Noční přejezd.

8.den (so): Příjezd v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000