crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Itálie, Neapolský záliv

Poznávací zájezdy, Itálie

Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solarium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2.den (so): Řím - Vatikán - sídlo hlavy katolické církve chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea.

3.den (ne): Pobyt u moře.

4.den (po): Capri - výlet na jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. Sorrento - přístavní městečko rozkládající se na tufových útesech omývaných mořem.

5.den (út): Pobyt u moře.

6.den (st): Pompeje - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. Vesuv - sopka s rozhledy na Neapolský záliv.

7.den (čt): Klášter Montecassino - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek Caserta - zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles. Prohlídka Neapole - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

8.den (pá): Pobyt u moře.

9.den (so): Řím - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj.

10.den (ne): Příjezd do ČR.

Ubytování: v apartmánech nebo ve velkých vilách, které obsahují 3-4 dvoulůžkové pokoje, kuchyň, jídelnu, sociální zařízení.

Stravování: (česká kuchyně). * Stravování není u termínů 100-05, 100-06, 100-07, 100-08.

Cena zahrnuje:

* průvodce
* 7x ubytování
* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 7x snídani, 6x večeři (česká kuchyně)
* Stravování není zajištěno u termínů 100-05, 100-06, 100-07, 100-08.

Cena nezahrnuje: Cena nezahrnuje stravování u termínů 100-05, 100-06, 100-07, 100-08.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000