crosssearch

Itálie na kolech - oblast Lago di Garda, údolím řek Isarco, Sarca a Adige

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

V této oblasti se prolínají velehorské Dolomity se středomořským klimatem. S využitím nové cyklostezky se dostaneme relativně po rovině k tomu nejznámějšímu, které si můžeme vychutnat jak na kole, tak i lanovkou či na vyhlídkové lodi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V této oblasti se prolínají velehorské Dolomity se středomořským klimatem. S využitím nové cyklostezky se dostaneme relativně po rovině k tomu nejznámějšímu, které si můžeme vychutnat jak na kole, tak i lanovkou či na vyhlídkové lodi.

Program zájezdu

1.den (út):Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, přejezd do Itálie.
2.den (st):Po nočním přesunu busem dojedeme do italského VIPITENA. Odtud na kole po cyklostezce podél řeky Isarco do historického města BRIXEN, prohlídka města, naložení kol (35 km). Z Brixenu pak všichni busem k jezeru Lago di Garda Ubytování v letovisku Torbole (kola necháme na vozíku).
3.den (čt):Ráno busem severně do městečka TERLAGO a odtud k jezeru LAGO DI TOBLINO, dále podél řeky Sarca do místa ubytování. Tento výlet si lze zpestřit zajížďkou do TERME DI COMANO (40/60 km).
4.den (pá):Ráno naložíme kola a busem vyjedeme severně od Lago di Garda do městečka MOLINA DI LEDRO u stejnojmenného jezera. Odtud se dáme na výlet k jezeru LAGO DI AMPOLA a zpět s možností krátké zajížďky údolím Concei (30 km). Zdatnější jezdci se pustí k jezeru Lago di Garda náročnějším sjezdem, projedou po vyhlášené VIA PONALE, do Riva del Garda a pak dál na místo ubytování (45 km). Tento den jsou záměrně zvolené kratší trasy, aby bylo více času na vychutnání krás jezera Lago di Garda (projížďky lodí, lanovkou, návštěva překrásných měst na břehu jezera – Malcesine, Limone). Ortodoxním cyklistům se nabízí celá řada dalších cyklotras v okolí ubytování.
5.den (so):Z Torbole přes MORI a dál cyklostezce vinicemi podél řeky ADIGE směrem na jih (cca 50/70 km). V cíli naložíme kola a vrátíme se zpět na ubytování.
6.den (ne):Ráno vyjedeme na kolech 5 km stoupáním k LADI DI LOPPIO (kdo nebude chtít stoupat, vyjede busem a pak nasedne na kolo) a dále přes MORI DO ROVERETA a směrem na sever podél řeky Adige k TRENTU, kde bude cíl naší cesty (40/50 km). Zde naložíme kola a kolem 15. hodiny vyrazíme do ČR. Návrat v nočních hodinách (cca ve 2 hod.).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000