crosssearch

Ischia, Capri, Pompeje & Vesuv

Poznávací zájezdy, Itálie

Navštivte s námi nejkrásnější části Neapolského zálivu, mezi něž patří svétoznámá sopka Vesuv, římské město Pompeje, zasypané erupcí sopky Vesuv, snad nejnádhernější italský ostrov - Capri. Celý týden budete moci strávit na okouzlujícím lázeňském ostrově Ischia a navštívit...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Navštivte s námi nejkrásnější části Neapolského zálivu, mezi něž patří svétoznámá sopka Vesuv, římské město Pompeje, zasypané erupcí sopky Vesuv, snad nejnádhernější italský ostrov - Capri. Celý týden budete moci strávit na okouzlujícím lázeňském ostrově Ischia a navštívit jeho historické města a památky v čele s překrásným Aragonským hradem, dále také místní termální parky či úchvatnou botanickou zahradu La Mortella.

Program zájezdu

1.Den: Příjezd z letiště v Neapoli a cca 2,5 hodinová projížďka Neapolí v ceně zájezdu se zastávkou v historickém centru, poté trajektem na ostrov Ischia a ubytování, informační schůzka s delegátem.

2.Den: Půldenní poznávací výlet kolem ostrova Ischia - v ceně zájezdu.
Během necelých 6 hodin výletu se pozná celý ostrov se všemi 6 městy. Časté zastávky na významných místech jako Laco Ameno, Ischia Ponte s výhledy na Aragonský hrad, nejvýše položená místa na ostrově pod vrcholem Monte Epomeo, vesničky Serrara Fontana s možností občerstvení, Ciglio s přenádherným tufovým kostelíčkem Sv. Cira a nejjižnější cíp ostrova, termálně nejaktivnější, s pitoreskní rybářskou vesničkou Sant Angelo. V průběhu výletu ochutnávka místních likérů.

3.Den: Celodenní výlet na ostrov Capri, perlu Tyrhénského moře a jeden z nejkrásnějších ostrovů Itálie.
O účasti na tomto výletě včetně jeho zaplacení se můžete rozhodnout na místě. Objednávku a úhradu fakultativního výletu provedete s Vaším delegátem (orinetační cena cca €62).
Ostrov Capri je považován za perlu Tyrhénského moře. V časných ranních hodinách odplujete lodí na ostrov Capri. Během dopolední prohlídky města Anacapri můžete návštívit villu S. Michele Axela Munteho nebo vyjet lanovkou na Monte Solaro, nejvyšší horu Capri s úchvatným výhledem. Možnost oběda v restauraci, turistické menu 12 EUR. Odpolední prohlídka hlavního města ostrova zahrnuje procházku starobylou čtvrtí až ke klášteru S. Jakuba. Na závěr možnost výletu kolem ostrova lodí (17 EUR) s návštěvou jeskyň Grotta Bianca, Grotta Verde a možností prohlídky světoznámé Modré Jeskyně za příplatek (12 EUR).

4. Den: Celodenní výlet do Pompejí a na Vesuv - v ceně zájezdu.
V časných ranních hodinách odjezd trajektem na pevninu a přesun k archeologickému areálu. Na místě k zakoupení vstupné €11 /do 18ti a nad 65 let zdarma/. Dopolední prohlídka archeologického naleziště Pompejí s odborným výkladem a poznáním nejvýznamějších míst tohoto římského města, zasypaného erupcí Vesuvu v roce 79 n.l. Následně přesun autobusem k úpatí Vesuvu, kde možno zakoupit oběd v restauraci, turistické menu €13. Následně výjezd na Vesuv do kvóty 1.000 m.n.m. Vstup do Národního parku Vesuv /poplatek €10 na osobu/ a vycházka ke kráteru této stále aktivní sopky. Vhodná turistická obuv. Poté přesun do Neapolského přístavu a trajektem zpět na ostrov Ischia

5.Den: Individuální poznání ostrova Ischia.
Tento den můžete využít k bližšímu poznání ostrova Ischia, například přenádherné botanické zahrady La Mortella, nebo nejstarší památky ostrova Aragonského hradu, jehož historie se datuje k roku 474 př.n.l. nebo se můžete jít vykoupat do některého z místních termálních parků, jako třeba slavných Poseidonových zahrad nebo termálního parku Tropical. Zlevněné vstupné do termálních parků si můžete zakoupit u delegáta v průběhu informační schůzky.

6.Den: Termín 26.5. - 31.5. 2014 odjezd z Ischie v ranních hodínách. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
Termín 27.9. - 3.10. 2014 - Slavnosti vinobraní –
O účasti na tomto výletě včetně jeho zaplacení se můžete rozhodnout na místě (cena cca €43).
Odpolední výlet na vinice uznávaných ostrovních vinařství pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Prohlídka vinic a sklepů v tufových skalách je spojena s degustací, občerstvením a možností nákupu vína a bio zemědělských produktů.

7.Den: Odjezd z Ischie v brzkých ranních hodínách. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Další informace

V ceně zájezdu zahrnuto: 5x nebo 6x ubytování s polopenzí v hotelu 3*, letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku, transfery - autobusová doprava a lodní trajekty, 3 výlety - poznávací projidˇka Neapolí, okruh kolem Ischie, Pompeje a Vesuv, průvodce v českém jazyce, pojištění CK proti úpadku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000