crosssearch

Florencie, Pisa, Lucca - Prodl. Letecké Víkendy

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do italského města Pisa. Odpolední nebo večerní procházka. Návštěva Campo dei Miracoli (Pole zázraků) se známou šikmou věží a Dómem. Fakultativně výstup na šikmou věž. Přejezd na nocleh. 2. den:...

Konečná cena za osobu od: 15 171 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do italského města Pisa. Odpolední nebo večerní procházka. Návštěva Campo dei Miracoli (Pole zázraků) se známou šikmou věží a Dómem. Fakultativně výstup na šikmou věž. Přejezd na nocleh.

2. den:

snídaně, návštěva města Lucca. Lucca je jedním z mála italských měst, které si zachovalo městské hradby. Procházka městem s možností návštěvy: Piazza Amfiteatro, románská katedrála San Martino, renesanční radnice s podloubím. Odpoledne přejezd do Florencie. Večerní procházka renesanční metropolí. Nocleh.

3. den:

snídaně, celodenní prohlídka. Možnost návštěvy uměleckých muzeí, Galleria degli Uffi zi, Galleria Academia, (originál Davida), Palazzo Medici, Riccardi, sídlo tohoto významného rodu, Medicejská kaple: Knížecí kaple a pohřební kaple rodu S. Marco, dominikánský klášter, kaple sv. Antonína, gotický dům S. Maria del Fiore, největší církevní památka ve městě, baptisterium, Rajská brána, Gotická kampanila, Palazzo Vecchio – gotická radnice, Pantheon ze 13. stol., gotický a renesanční interiér, kostel Santa Croce, hrobka Michelangela. Ponte Vecchio, most přes řeku Arno, pozdně gotické a renesanční domy a paláce, S. Maria d. Carmine, karmelitský kostel s klášterem, kaple Capella Brancacci, fresky, Palazzo Pitti: Galeria Palatina, evropská malba z 15.–18. stol. (Tizian, Rafael, Botticelli, Galerie kostýmů a Galerie stříbra), zahrady. Nocleh.

4. den:

snídaně, individuální volno ve Florencii. Nocleh.

5. den:

snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště. Odlet zpět do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000