crosssearch

Florencie 5denní

Poznávací zájezdy, Itálie

Florencie, Lucca a Pisa jsou perlami v náručí Toskánska. Florencie je kolébkou renesance, městem Michelangela a Medicejských. Potkáváte se s historií a uměním na každém kroku, ochutnáte skvělé toskánské víno Chianti a Vernaccio, zažijeme večerní atmosféru města Montecatini...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Florencie, Lucca a Pisa jsou perlami v náručí Toskánska. Florencie je kolébkou renesance, městem Michelangela a Medicejských. Potkáváte se s historií a uměním na každém kroku, ochutnáte skvělé toskánské víno Chianti a Vernaccio, zažijeme večerní atmosféru města Montecatini Terme. Pro ctitele výtvarného umění galerie Uffizi bez front na rezervaci. V červencovém termínu program zpestřený o přírodní park Garfagnana s jeskyní, bílé carrarské lomy, pohledy na Apuánské Alpy a hlavně čas na koupání v moři. Italská historická města jsou uzavřena pro turistické autobusy. Autobus zajíždí na výstupní místa a odjíždí na určená parkoviště. Při prohlídce Florencie Vás autobus zaveze na okraj města a dále je nutné počítat s využitím městského busu až přímo ke katedrále (cca 1EUR - 1 cesta).

Italská historická města jsou uzavřena pro turistické autobusy. Autobus zajíždí na výstupní místa a odjíždí na určená parkoviště. Při prohlídce Florencie Vás autobus zaveze na okraj města a dále je nutné počítat s využitím městského busu až přímo ke katedrále (cca 1EUR - 1 cesta).

Ubytování:
Ubytování je zajištěno hotelu **/***ve 2lůžkových pokojích s vlastmín příslušenstvím v lázeňském městě Montecatini Terme vzdáleném 20 km od Florencie. Možno ubytovat 3.osobu na přistýlce bez slevy.

Stravování:
Kontinentální snídaně.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách přes Rakousko.
2. den: Florencie (UNESCO), toskánská metropole nazývaná kolébka renesance, prohlídka s místním průvodcem: Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, Michelangelův David, Bargello, Piazza Duomo, dóm, Giottova kampanila, St. Croce, zahrad Boboli, kostel Santa Maria del Carmine a kalpe Brancacciú. Lázeňské městečko Montecatini Terme. Ubytování, možnost večeře za příplatek.
3. den: Klenoty Toskánska: San Gimignano (UNESCO), poutní kostel, Torre Grossu, středověké město s rodovými věžemi, výborné víno Chianti , fakultativně ochutnávka místních sýrů a vína Vernaccia. Pisa (UNESCO), baptisterium, šikmá věž, Camposanto. Lucca, rodiště Pucciniho, kouzelné náměstí, krásný dóm San Martino z 11. stol., vyhlídka. Atmosféra podvečerního města. Návrat na ubytování.
4. den: Celodenní Florencie, kostel San Lorenzo a kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky, Ponte Vecchio, možnost návštěvy galerie Uffizi (nutná rezervace předem) nebo Academie, tržnice. Možnost večeře, odjezd zpět do ČR.
5. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000