crosssearch

EXPO 2015 - Miláno

Poznávací zájezdy, Itálie

EXPO 2015 - MILÁNO - termín výstavy 1.5. - 31.10. 2015 Zájezd za poznáním Milána, města plného uměleckých pokladů, města módy, fotbalu a v roce 2015 i hostitele světové výstavy EXPO. Do Itálie se vrací výstava po více než 100 letech. Budeme mít jedinečnou příležitost...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


EXPO 2015 - Miláno

1. den zájezdu Odjezd z ČR ve večerních hodinách.


2. den zájezdu Ráno přijedeme do pulzujícího města Lombardie, města umění, designu a světové módy MILÁNA. Prohlídka Piazza Duomo se slavnou milánskou gotickou katedrálou DUOMO – fantastický soubor vznosných pilířů, vyhlídka ze střechy katedrály, stylová obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II., Teatro alla Scala, klášter Santa Maria delle Grazie aj. Individuální volno k procházkám v pavoučích sítích úzkých dlážděných milánských ulic.


3. den zájezdu Po snídani odjedeme k celodenní prohlídce výstavy EXPO 2015, které se zúčastní 175 zemí - světová výstava průmyslu a kultury jednotlivých zemí, jejíž první ročník proběhl v roce 1851 v Londýně. Světové výstavy slouží k seznámení se s kulturou a životním stylem účastnických zemí. Česko (slovensko) patří na výstavách k tradičním účastníkům, za jeden z nejúspěšnějších ročníků bývá považováno Expo 1958 v Bruselu – získalo Zlatou hvězdu a dalších třináct ocenění. Úspěch sklidil také český pavilon v Šanghaji z roku 2010. Po prohlídce ve večerních hodinách odjezd do ČR.


4. den zájezdu Předpokládaný příjezd do republiky v ranních hodinách.

 

Cena zahrnuje

dopravu lux. klim busem, 1x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 1x snídani, průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné, vstupenku na výstavu, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

1lůžk. pokoj 600 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 120 Kč

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000