crosssearch

Dolomity - úchvatné skupiny Brenta a Presanella - LUX

Poznávací zájezdy, Itálie

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit v Itálii, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit v Itálii, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na výhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí.

Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s pěkným relaxačním centrem a bazénem, pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně je podávána formou švédského stolu, večeře výběr z menu o 3 chodech.

Program zájezdu

1.den (so):Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
2.den (ne):Výlet v oblasti Dolomity - FOLGARIDA. Pěší túra k jezeru LABO MALGHETTE a na horu MONTE VIGO.
3.den (po):Krátký přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO . Výlet pod skalními věžemi skupiny BRENTA. Cesta údolím pod PASSO GROSTE krásnou jihotyrolskou přírodou s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA kolem MONTE SPINALE.
4.den (út):Odjezd na túru kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO, nad kterým se majestátně tyčí vrcholky východní stěny masivu Brenta. Výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO.
5.den (st):Výlet do NÁRODNÍHO PARKU STELVIO z městečka PEIO . Pěší vycházka k jezeru LAGO DI PIAN PALÚ.
6.den (čt):Výlet na sedlo PASSO TONALE - vyhlídková cesta pod vrcholem MONTE SERODINE s pohledy na ledovec masívu PRESENA. Nebo možnost výjezdu lanovkou na PASSO DEL MONTICELLO a vycházka k ledovci PRESENA.
7.den (pá):Přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO . Pěší túra ve východní části masivu PRESANELLA k jezeru LAGO NAMBINO a LAGO PRADALAGO. Večer odjezd do Čech.
8.den (so):Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000