crosssearch

Bergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano vláček Bernina Express

Poznávací zájezdy, Itálie

Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

Program zájezdu:

1.den (čt): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2.den (pá): BERGAMO – staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.) MILANO – modedrní, životem pulsující metropole Lombardie, kde se mezi luxusními obchody a elegantními kancelářskými budovami nachází i jedinečná gotická katedrála, nejslavnější operní dům na světě a další pozoruhodnosti. Dojezd na ubytování.

3.den (so): Okruh po italských jezerech. LAGO MAGGIORE. STRESA – toto městečko je oblíbené díky hezkému prostředí, krásným horám, které se tyčí do výšky nad městem, romantickým promenádám po pobřeží a kvetoucím zahradám s palmami a pomerančovníky. Pro zájemce možnost lodního výletu na ostrov ISOLA BELLA, se známým zámkem a krásnými Boromejskými zahradami. LOCARNO – barevné kvetoucí městečko se zahradami ve švýcarské části jezera. Podvečerní zastávka v LUGANU a na jezeře LAGO LUGANO.

4.den (ne): Nejkrásnější partie jihovýchodu Švýcarska. Pojedeme do městečka POSCHIAVO, kde přestoupíte na známou horskou dráhu a pojedete vláčkem „BERNINA-EXPRESS“ přes PRŮSMYK BERNINA, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do PONTRESINY. Ti, kdo nepoužijí vláček, přejedou sedlo Bernina autobusem a mohou se z Pontresiny projít k ledovcovému splazu ROSEG. Na závěr si prohlédnete známé horské středisko SV. MOŘIC a Vaše cesta se otočí směrem k domovu.

5.den (po): Příjezd do Čech v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* dopravu autobusem
* průvodce
* 2x ubytování v hotelu
* 2x polopenze
* pojištění léčebných výloh a storna

Fakultativně: jízdenka horský expres (příplatek: 400 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000