crosssearch

Benátsko - slavné vily a zahrady - po stopách Palladiova umění

Poznávací zájezdy, Itálie

Benátsko je kraj neuvěřitelných kontrastů, zvlněného pohoří Colli Euganei, renesančních paláců a vil, z nichž mnohé navrhoval proslulý architekt Andrea Palladio. V průběhu zájezdu mnohé stavby a překrásné zahrady, symboly idylického a pohodlného života šlechty navštívíme,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (st): V podvečerních hodinách odjezd z ČR.

2.den (čt): Ráno přijedeme do BENÁTEK, do města připlujeme lodí z Punta Sabbioni, prohlídka pohádkového města na laguně (náměstí Svatého Marka s velkolepou bazilikou sv. Marka, dóžecím palácem aj.) Výlet na jeden z ostrovů benátské laguny, ostrov sklářů MURANO. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.

3.den (pá): Výlet „TERRA FERMA“ (pevná země): Villa Nazionale, známá též jako Villa Pisani, zastávka u Villy Foscari, zvané také Villa Malcontenta, řadící se k nejpůvabnějším Palladiovým vilám. Spatřila Severně od Arquy navštívíme VALSANZIBIO s Villou Barbarigo z 18. století. Její chloubou je nejhezčí barokní zahrada ve Venetu.

4.den (so): Krátká prohlídka města PADOVA – náměstí Prato della Valle s vodními kanály a sochami, bazilika sv. Antonína, jezdecká socha Gattamelata. COLLI EUGANEI (Euganejské vrchy) - Kuželovité kopce, pozůstatky dávno vyhaslých sopek, světoznámé vinice, horké prameny. Navštívíme jedny z nejstarších lázní světa ABANO TERME a Montegrotto Terme, jejichž ruiny se datují až do dob Juliuse Caesara a Claudia. Individuální volno ke koupání v termálních pramenech. Prohlídka městečka s nádhernými obrannými hradbami - MONTAGNANA, vpodvečer návštěva i jednoho z vyhlášených vinných sklepů.

5.den (ne): VICENZA, město Andrey Palladia, náměstí Piazza dei Signori s Palladiovskou bazilikou, unikátní Teatro Olimpico – nejstarší divadlo na světě aj. Poté odjezd do ČR, předpokládaný návrat v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000