crosssearch

Benátky - Florencie - Řím - Vatikán

Poznávací zájezdy, Itálie

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách. Přejezd do oblasti řeky Piavy, známé krvavými boji v době I. světové války, pokračování do LIDO DI JESOLO, ubytování v blízkosti pláže, možnost procházky po historickém středu městečka severní Itálie, případně koupání v moři....

Konečná cena za osobu od: 7 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Přejezd do oblasti řeky Piavy, známé krvavými boji v době I. světové války, pokračování do LIDO DI JESOLO, ubytování v blízkosti pláže, možnost procházky po historickém středu městečka severní Itálie, případně koupání v moři. Ubytování, nocleh.

2. den:
Po snídani BENÁTKY - náměstí sv. Marka, bazilika a zvonice sv. Marka, Most vzdechů, Ponte di Rialto, Scuola San Rocco, Dóžecí palác, kostel Dei Frari, případně Galerie Akademie a kostel Santa Maria della Salute. Odpoledne volno. Večer přejezd na ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani odjezd do FLORENCIE - Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio a Loggia dei Lanzi se slavnými sochami, Piazza del Duomo se slavnou katedrálou a Giottovou zvonicí, Baptisterium, Palazzo Pitti, Ponte Vecchio se zlatnickými krámky, kostel Santa Croce s náhrobky slavných osobností, možnost návštěvy galerie Uffizi, která patří mezi nejvýznamnější obrazárny světa (individuálně), Akademie s Michelangelovým Davidem (individuálně). V podvečerních hodinách odjezd do Říma, nocleh.

4. den:
Po snídani ŘÍM - pěší okruh - Koloseum, Fori Imperiali, Kapitol, Quirinal, kostel Sta. Maria Maggiore, Sv. Petr v řetězech, Forum Romanum, Kapitolské náměstí s Palácem konzervátorů, Piazza Venezia, Pantheon, Piazza Navona, Augustovo mauzoleum, Piazza Popolo s egyptským obeliskem, Španělské schody... Individuální volno k návštěvě muzeí. Nocleh.

5. den:
Po snídani pokračování v prohlídce města. VATIKÁN a Vatikánská muzea (slavné Raffaelovy Stanze, Sixtinská kaple, obrazová galerie, sbírky antických a středověkých plastik), prohlídka baziliky Sv. Petra s možností vystoupit do kopule kostela s nádherným výhledem na Řím. Odpoledne procházka po dalších památkách města ŘÍM - Prezidentský palác na Quirinalu s kašnou Krotitelé koní, Fontána di Trevi, Diokleciánovy lázně... Večer odjezd z Říma.

6. den:
Příjezd do ČR v poledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000