crosssearch

Benátky a ostrovy

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

Odjezd z Prahy v 19 hod od stanice metra C Budějovická před obchodním domem Lidovka - ulice Ivana Olbrachta (další možná odjezdová místa dle dohody: Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, z Brna za 350 kč svoz od 6 osob), noční přejezd.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází v centru města. Hotel *** na Lido di Jesolo

Program

1. den: odjezd z Prahy v 19 hod od stanice metra C Budějovická před obchodním domem Lidovka - ulice Ivana Olbrachta (další možná odjezdová místa dle dohody: Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, z Brna za 350 kč svoz od 6 osob), noční přejezd

2. den - 4. den: BENÁTKY, prohlídka historického města, Piazza San Marco s byzantskou bazilikou, Dóžecí palác a kampanila, muzeum Peggy Guggenheimové, basilika S. Giovanni e Paolo a basilika S. Maria Gloriosa dei Frari s uměleckými poklady (obrazy, sochy, náhrobky...), event. volný program s návštěvou historických objektů* nebo galerií*, lodí po kanále a na ostrovy Murano (ostrov sklářů, Dóm St. Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami), Burano (krajky, rybářské domky s barevnými fasádami), popř. i Torcello, kdysi hlavní sídlo biskupa, starý křešťanský kostel, mozaiky a vykopávky, odjezd večer

5. den: návrat do Prahy ráno

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, k pozměněným otvíracím dobám vzhledem ke svátkům Velikonoce a aktuální situaci v Benátkách.

Cena zahrnuje

* doprava autobusem
* 2x hotel (2lůž. pokoje) se snídaní
* průvodce
* komplexní pojištění do zahraničí (obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody) * povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Cena nezahrnuje

* vstupné (30EUR) a cesty lodí (třídenní 30EUR)
* jednolůžkový pokoj 1.000,-Kč
* 1x večeře 350,-Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000