crosssearch

Benátky a Benátská laguna pro pokročilé

Poznávací zájezdy, Itálie

Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V průběhu našeho zájezdu se budeme věnovat poznání Benátek, ale i okolních měst Treviso a Vicenza a zavítáme i na ostrovy v benátské laguně - Murano, Burano a Torcello.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (st): TREVISO – zajímavé město s kouzelnými domy shlížejícími na kanály, často přirovnávané k Benátkám. VICENZA – pozoruhodné město s díly umělce Andrey Palladia.

3.den (čt): BENÁTKY (UNESCO) – úchvatné město na laguně, prohlídka nejvýznamnějších památek i romantická procházka mezi kanály, unikátní bazilika sv. Marka na Piazza San Marco, Dóžecí palác, gotické a renesanční paláce na kanálu Grande aj.

4.den (pá): Ostrovy v benátské laguně. MURANO – ostrov sklářů, dóm St.Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami, ostrov BURANO - ostrov rybářů a krajkářek, pestrobarevné malované fasády domů, event. ostrov TORCELLO s byzantskou katedrálou Santa Fosca.

5.den (so): Tento den je věnovaný dalším velkolepým památkám města BENÁTKY. Návštěva kostela Frari s umělecky hodnotným interiérem, Scuola Grande di San Rocco, kde nádherný interiér ukrývá díla významných malířů např. Tintoretta. Barokní palác Ca´ Rezzonico – přepychově zařízený palác na kanálu Grande – patří k nejvelkolepějším v Benátkách. Chrám Santa Maria della Salute – nádherný barokní kostel, Galerie Accademia, která vlastní překrásná díla benátské renesance.

6.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000