crosssearch

Silvestr na Islandu - prodloužený letecký víkend

Poznávací zájezdy, Island

Silvestr na Islandu - prodloužený letecký víkend

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den

Reykjavík
odjezd časně ráno z Prahy do Frankfurtu n. M. Odpoledne odlet do Keflavíku. Po příletu do Keflavíku transfer do Reykjavíku a ubytování v hotelu. Zájemci se večer v případě vhodných klimatických podmínek mohou vydat autobusem do oblasti mimo dosah osvětlení obývaných míst, aby spatřili jeden z největších přírodních zázraků – polární záři. Nocleh.

2.den

Thingvelir • Skálholt • Geysir • Gullfoss
Celodenní „silvestrovský“ výlet po trase Zlatého islandského trojúhelníku povede do Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa, po zastávce v biskupství ve Skálholtu do geotermální oblasti Geysir s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid. Slavnostní silvestrovská večeře v restauraci v centru města a velkolepý ohňostroj na oslavu příchodu nového roku. Nocleh.

3.den

Reykjavík • Modrá laguna
Dopoledne prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne odjezd do proslulých termálních lázní Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům bez nichž by návštěva Islandu nebyla úplná. Návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4.den

snídaně. Transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Frankfurtu n.M. Po příletu odjezd do Prahy do Prahy. Předpokládaný návrat večer.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000