crosssearch

Kouzlo Zimní Přírody Islandu A Polární Záře - Letecké Víkend

Poznávací zájezdy, Island

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu odjezd do ­Selfossu a ubytování. Po oba večery v Selfossu i následující dva v Reykjavíku bude při vhodných klimatických podmínkách možné na obloze spatřit neopakovatelnou světelnou "show"...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu odjezd do ­Selfossu a ubytování. Po oba večery v Selfossu i následující dva v Reykjavíku bude při vhodných klimatických podmínkách možné na obloze spatřit neopakovatelnou světelnou "show" polární záře. Termíny zájezdů jsou voleny tak, aby možnost spatřit tuto nezapomenutelnou podívanou byla maximální. Nocleh (2 noci).

2. den:

snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády ­SeljalandsfossSkógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce od nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Selfossu. Nocleh.

3. den:

snídaně. Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku" povede do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír ­Strokkur , k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově a do NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa. Zastávka u kráteru Korid a biskupství ve Skálholtu. Ubytování v Reykjavíku. Nocleh (2 noci).

4.den:

snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku s průvodcem. Odpoledne volný program s možností navštívit proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Nocleh

5. den:

snídaně. Transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000