crosssearch

Kouzelné Přírodní Scenérie Grónska A Islandu

Poznávací zájezdy, Island

Program zájezdu den: odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu transfer do hotelu v Reykjavíku a ubytování. Večeře a nocleh. 2.den: snídaně. Celodenní program bude věnován „Zlatému islandskému trojúhelníku" - monumentální „zlatý"...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

den:

odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu transfer do hotelu v Reykjavíku a ubytování. Večeře a nocleh.

2.den:

snídaně. Celodenní program bude věnován „Zlatému islandskému trojúhelníku" – monumentální „zlatý" vodopád Gullfoss, gejzírové pole s nejznámějším gejzírem ­Strokkur tryskajícím každých 5 minut proud horké vody až do výše 25 m a Tingvellir, kde byl v r. 930 vyhlášen první demokratický parlament na Islandu i na světě. Před návratem do Reykjavíku návštěva nejstaršího biskupství na Islandu ve Skálholtu. Večeře a nocleh.

3.den:

snídaně. Transfer na letiště Reykjavíku a odlet do Kulusuk ve východním Grónsku. Přelet helikoptérou Kulusuk–Tasiilaq a transfer do hotelu. Odpoledne prohlídka Tasiilaq – stará koloniální část města, muzeum ve starém kostele a přístav. Večeře a nocleh.

4.den:

snídaně. Nenáročná pěší túra do Údolí květin se zastávkou u nejkrásnějšího vodopádu v této části Grónska. Odpoledne se zájemci mohou vydat na atraktivní fakultativní výlet lodí mezi ledové kry ve fjordech v okolí Tasiilaq (cena cca 70EUR za 2hodiny plavby). Večeře a nocleh.

5.den:

snídaně. Transfer na letiště. Odlet helikoptérou do Kulusuk a přelet z Kulusuk do Reykjavíku. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Selfossu a odpočinek s možností využití vytápěného venkovního bazénu v blízkosti hotelu. Večeře a nocleh (2 noci).

6.den:

snídaně. Trasa celodenního výletu zamíří na dohled legendární sopky Hekla na jižní pobřeží k úpatí ledovců Eyjafjallajökull a Mýrdalsjökull, okouzlujícím vodopádům Seljalandsfoss a Skógafoss, na vyhlášené černé pláže světa a na nejjižnější útesy ostrova monumentální Dyrhólaey s nádherným výhledem na ledovce a Atlantik. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Večeře nocleh.

7.den:

snídaně. Transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000