crosssearch

Islandská pohlednice

Poznávací zájezdy, Island

Odlet z Prahy do Keflavíku v 06:00 hodin. Po příletu do Keflavíku v 7:50 hodin výlet na poloostrov Reykjanes & rybářská osada...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 24 171 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy do Keflavíku v 06:00 hodin. Po příletu do Keflavíku v 7:50 hodin výlet na poloostrov Reykjanes – rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit „Ohňový ostrov“ Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Krysuvík. Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná.Odjezd do Reykjavíku a ubytování v hotelu v centru města. Nocleh.

2. den: Snídaně. Výlet po trase Zlatého islandského trojúhelníku povede do Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti Geysir s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Při návratu zastávka v kráteru Korid a Hveragerdi známém svými skleníky. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních. Nocleh.

 

3. den: Snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4. den: Snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cena 48 EUR na osobu za 3 hodiny plavby) a nebo okusit jízdu na islandských koních (cena 54 EUR za 1,5 hodiny jízdy s místním průvodcem). Transfer na letiště v Keflavíku a odlet v 19:50 hodin do Prahy.

5. den: Přílet do Prahy v 02:00 hodin po půlnoci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000