crosssearch

Islandská pohlednice 6 denní

Poznávací zájezdy, Island

KEFAVÍK o MODRÁ LAGUNA o REYKJANES o HAFNIR o GRINDAVÍK o TINGVELLIR o SKÁLHOLT o GEYSIR o GULLFOSS o SELJALANDSFOSS o SKÓGAFOSS o REYNISFJARA o DYRHÓLAEY o VÍK o REYKJAVÍK

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Keflavíku v ranních hodinách. Po příletu do Keflavíku výlet na poloostrov Reykjanes – rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit "Ohňový ostrov" Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Krísuvík . Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna . Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Odjezd do Reykjavíku a ubytování.

2.den: Výlet po trase "Zlatého islandského trojúhelníku" povede do NP Tingvellir, kde byl v r. 930založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních. Nocleh.

3.den: Snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey . Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4.den: Snídaně. Volno v Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Fakultativně celodenní výlet do oblasti Borgarfjördur, kraje považovaného za domov islandských ság (cena cca 45EUR na osobu) v jehož programu bude dominantní návštěva největších horkých pramenů na Islandu Deildartunguhver (180litrů vařící vody za vteřinu) a kaskád vodopádů Hraunfossar, tryskajících zpod lávového pole. Nocleh.

5.den: Snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku . Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cena cca 55EUR na osobu za 3hodiny plavby) a nebo okusit jízdu na islandských koních (cena cca 55EUR za 1,5hodiny jízdy s místním průvodcem). V podvečer transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy. Přílet po půlnoci (6 (5.)den) do Prahy.

6.den: Po půlnoci přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000