crosssearch

Island - okruh 3 noci

Poznávací zájezdy, Island

Keflavík o Modrá laguna o Reykjanes o Hafnir o Grindavík o Reykjavík o Krysuvík o Tingvelliro Skálholt o Geysir o Gullfoss o Hveragerdi o Seljalandsfoss o Skógafoss o Reynisfjara o Dyrhólaey o Vík o Reykjavík

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Keflavík o Modrá laguna o Reykjanes o Hafnir o Grindavík o Reykjavík o Krysuvík o Tingvelliro Skálholt o Geysir o Gullfoss o Hveragerdi o Seljalandsfoss o Skógafoss o Reynisfjara o Dyrhólaey o Vík o Reykjavík

Program

1.den: ráno odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu do Keflavíku výlet na poloostrov Reykjanes - rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit "Ohňový ostrov" Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Krysuvík. Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Odjezd do ?Reykjavíku a ubytování. Nocleh.

2. den: snídaně. Výlet po trase "Zlatého islandského trojúhelníku" povede do NP Tingvellir, kde byl v r. 930založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír -Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních. Nocleh.

3. den: snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády ?Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu - útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4.den: snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cena cca 55EUR na osobu za 3hodiny plavby) a nebo okusit jízdu na islandských koních (cena cca 55EUR za 1,5hodiny jízdy s místním průvodcem). V podvečer transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy.

5.den: po půlnoci přílet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000