crosssearch

Velký okruh ostrovem Sv. patrika s plavbou po Atlantiku

Poznávací zájezdy, Irsko

Trasa zájezdu: Dublin o Mellifont Abbey o Monasterboice o Belfast o pobřeží Causeway o Londonderry o Clonmacnois o Galway o NP The Burren o Ailwee Cave o Poulnabrone Dolmen o Kilfenory o Mohérské útesy o Ring of Kerry o Killarney o Cork o Rock of Cashel o Rosslare o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Dublin o Mellifont Abbey o Monasterboice o Belfast o pobřeží Causeway o Londonderry o Clonmacnois o Galway o NP The Burren o Ailwee Cave o Poulnabrone Dolmen o Kilfenory o Mohérské útesy o Ring of Kerry o Killarney o Cork o Rock of Cashel o Rosslare o Cherbourg

Program: 1. den: odlet dopoledne z Prahy do Dublinu. Odpoledne prohlídka nejzajímavějších míst Dub li nu - Trinity College, Dublin Castle, St. Patrick´s Cathedral, čtvrť Temple Bar. Nocleh.

2. den: snídaně. Cesta na sever k prvnímu cisterciánskému klášteru v Irsku z 12 stol. Mellifont Abbey a troskám klášterního komplexu z 5. stol. Monasterboice, jehož největšími klenoty jsou překrásné kamenné kříže s biblickými náměty z 10. stol. Přejezd do Belfastu a prohlídka nejzajímavějších míst s impozantními budovami radnice, Grand Opera House a katedrálou sv. Anny, ale i Entries se spletí uliček a hospůdek. Nocleh.

3. den: snídaně. V cestě za poznáním bohatých přírodních krás hrabství Antrim nebude chybět provazový most Carrick-a-rede na pobřeží Causeway (zavěšený 25 m nad mořskou hladinou), věhlasný Ob rův chodník se zvláštními skalními útvary a kouzelné scenérie členitého pobřeží. V podvečer prohlídka města Londonderry (též Derry podle kláštera ze 6. st.) s katedrálou sv. Kolumby. Nocleh.

4. den: snídaně. Přejezd do bývalého královského města a dnes centra západního Irska Galway. Se zastávkou a prohlídkou místa odpočinku irských králů v nejznámějším klášteře Irska v Clonmacnois (6. st.). Nocleh.

5. den: snídaně. Cesta na jih přes NP The Burren s vápencovou jeskyní Ailwee Cave a Poulnabrone Dolmen. Kilfenora se vzácnými keltskými kříži povede na pověstné Mohérské útesy. Procházka po útesech s nádhernými pohledy na oceán pod nimi patří k nezapomenutelným zážitkům. Odjezd do oblasti Kerry na nocleh (2 noci).

6. den: snídaně. Po krátké prohlídce městečka Killarney bude následovat výlet do kouzelné přírody NP Killarne­y po trase známé jako Ring of Kerry s krásnými výhledy do okolní krajiny (Moll´s Gap, Lady´s View, Torc Waterfall) zakončený v přístavu Cork. Nocleh.

7. den: snídaně. Odjezd na prohlídku Rock of Cashel s nejzachovalejším románským kostelem v Irsku, a zříceninami obří středověké katedrály a hradu. Odpoledne přejezd romantickou krajinou jižního Irska do Rosslare. Nalodění a noční plavba do Cherbourghu. Nocleh na lodi.

8. den: po poledni přistání tranzit přes Francii a SRN.

9. den: ráno návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000