crosssearch

Toulky Smaragdovým Irskem

Poznávací zájezdy, Irsko

Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami.

Konečná cena za osobu od: 26 671 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den:

snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Nocleh (3 noci).

3. den:

snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na nocleh.

4. den:

snídaně. Celodenní okružní jízda po poloostrově Dingle se zastávkou ve stejnojmenném rybářském městečku. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží lze obdivovat dech beroucí výhledy na Atlantický oceán. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek. Návrat na nocleh. 

5. den: 

snídaně. Krátký trajekt přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně ­Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Nocleh (2 noci).

6. den:

 snídaně. Centrum irského západu Galway s moderní katedrálou. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. V případě příznivého počasí lze uskutečnit krátkou procházku. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou zahradou a jezerem. Návrat na nocleh.

7. den:

snídaně. Návštěva slavné palírny Tullamore s ochutnávkou. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Nocleh.

8. den:

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000