crosssearch

Letní toulky Irskem

Poznávací zájezdy, Irsko

Trasa zájezdu: Dublin o Kilkenny o Rock of Cashel oKillarney o Ring of Kerry o Mohérské útesy o Galway o klášter Clonmacnoise o Dublin o Glendalough Program: 1. den: odlet z Prahy do Dublinu, transfer do hotelu. Nocleh. 2. den: nejprve zastávka u dolmenu Browne´s Hill...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Dublin o Kilkenny o Rock of Cashel oKillarney o Ring of Kerry o Mohérské útesy o Galway o klášter Clonmacnoise o Dublin o Glendalough

Program: 1. den: odlet z Prahy do Dublinu, transfer do hotelu. Nocleh.

2. den: nejprve zastávka u dolmenu Browne´s Hill u města Carlow, prohlídka opatství Jerpoint Abbey a historické Kilkenny a vydáme se k pozůstatkům církevních staveb Rock of Cashel. Nocleh.

3. den: podnikneme krátkou vycházku v národním parku Killarney (opatství Mucross, vodopád Torc) a prohlédneme si malebné městečko Killarney s katedrálou, poté se vydáme na okružní cestu po poloostrově Iveragh (tzv. Ring of Kerry). Nocleh.

4. den: čeká nás putování hrabstvím Clare. Krásnou přírodní scenérií přijedeme ke známým Mo hérským útesům. Přejedeme do Kilfenory se vzácnými keltskými kříži a dále budeme pokračovat kolem zbytků staré kamenné pevnosti Caherconnell. Poté budeme obdivovat pozoruhodný Poulnabrone Dolmen. Zastavíme se v oblasti The Burren u vápencové jeskyně Ailwee Cave. Nocleh.

5. den: čeká nás kulturní centrum irského západu Galway s moderní katedrálou, prohlédneme si Clonmacnoise, snad nejznámější irský klášter z 6. století, a navštívíme palírnu whiskey v Kilbeggan. Nocleh.

6. den: pěší procházka Dublinem a poté individuální volno, které lze věnovat nákupům či po poradě s průvodcem návštěvě Národní galerie, Národního muzea, dublinského hradu či expozice vzácných rukopisů v univerzitní knihovně nebo můžete využít příležitosti navštívit typickou irskou hospůdku a ochutnat proslulé irské pivo. Odpoledne možnost výletu do pohoří Wicklow Mountains a procházky v krásném okolí Glendalough. Nocleh.

7. den: výlet do malebného údolí Glendalough, v němž irský světec Kevin založil kolem roku 600 klášter, z něhož se dochovala vysoká věž, trosky katedrály i jedny z nejzachovalejších křížů v Irsku. Procházka k jednomu z jezer, které daly tomuto místu jméno - Údolí dvou jezer. Odpoledne přejezd ke Kildare v centru dostihového kraje, návštěva státního hřebčince National Stud. Zpět do Dublinu.

8. den: transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000