crosssearch

Irská pohlednice

Poznávací zájezdy, Irsko

Program zájezdu 1. den: odlet odpoledne z Prahy do Dublinu. Po příletu okružní jízda nejzajímavějšími místy Dublinu – O´Connell Street, Trinity College, čtvrť Temple Bar. Nocleh. 2. den: snídaně. Výlet do malebného údolí Glendalough, v němž irský světec Kevin založil...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
odlet odpoledne z Prahy do Dublinu. Po příletu okružní jízda nejzajímavějšími místy Dublinu – O´Connell Street, Trinity College, čtvrť Temple Bar. Nocleh.
2. den:
snídaně. Výlet do malebného údolí Glendalough, v němž irský světec Kevin založil kolem roku 600 klášter, z něhož se dochovala vysoká věž, trosky katedrály i několik z nejzachovalejších křížů v Irsku. Procházka k jednomu z jezer, která dala tomuto místu jméno – Údolí dvou jezer. Návrat do Dublinu a prohlídka katedrály sv. Patricka a knihovny v Trinity College. Večer návštěva typické irské hospůdky s živou hudbou. Nocleh.
3. den:
snídaně. Cesta na sever k prvnímu cisterciánskému klášteru v Irsku z 12. stol. Mellifont Abbey a troskám klášterního komplexu z 5. stol. Monasterboice, jehož největšími klenoty jsou překrásné kamenné kříže s biblickými náměty z 10. stol. Přejezd do ­Belfastu a prohlídka nejzajímavějších míst s impozantními budovami radnice, Grand Opera House a katedrálou sv. Anny, ale i Entries se spletí uliček a hospůdek. Nocleh.
4. den:
snídaně. V cestě za poznáním bohatých přírodních krás hrabství Antrim nebude chybět provazový most Carrick-a-Rede na pobřeží Causeway (zavěšený 25 m nad mořskou hladinou), věhlasný Obrův chodník se zvláštními skalními útvary a kouzelné scenérie členitého pobřeží. Návštěva palírny Bushmills s ochutnávkou. Návrat do Belfastu. Nocleh.
5. den:
snídaně. Transfer na letiště v Dublinu a odlet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000