crosssearch

Irská pohlednice - letecké víkendy

Poznávací zájezdy, Irsko

Dublin o Glendalough o Údolí dvou jezer o Kildare o Mellifont Abbey o Monasterboice o Belfast o pobřeží Causeway o Carrick-a-rede o Obrův chodník o Belfast

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Dublin o Glendalough o Údolí dvou jezer o Kildare o Mellifont Abbey o Monasterboice o Belfast o pobřeží Causeway o Carrick-a-rede o Obrův chodník o Belfast

Program zájezdu

1. den:
odlet odpoledne z Prahy do Dublinu. Po příletu okružní jízda nejzajímavějšími místy Dublinu - Trinity College, Dublin Castle, St. Patrick's Cathedral, čtvrť Temple Bar. Nocleh.

2. den:

snídaně. Výlet do malebného údolí Glendalough, v němž irský světec Kevin založil kolem roku 600klášter z něhož se dochovala vysoká věž, trosky katedrály i jedny z nejzachovalejších křížů v Irsku. Procházka k jednomu z jezer, která dala tomuto místu jméno - Údolí dvou jezer. Odpoledne přejezd ke Kildare a návštěva státního hřebčína National Stud. Návrat do Dublinu. Nocleh.

3. den:

snídaně. Cesta na sever k prvnímu cisterciánskému klášteru v Irsku z 12. stol. Mellifont Abbey a troskám klášterního komplexu z 5. stol. Monasterboice, jehož největšími klenoty jsou překrásné kamenné kříže s biblickými náměty z 10. stol. Přejezd do ­Belfastu a prohlídka nejzajímavějších míst s impozantními budovami radnice, Grand Opera House a katedrálou sv. Anny, ale i Entries se spletí uliček a hospůdek. Nocleh.

4. den:
snídaně. V cestě za poznáním bohatých přírodních krás hrabství Antrim nebude chybět provazový most Carrick-a-rede na pobřeží Causeway (zavěšený 25m nad mořskou hladinou), věhlasný Obrův chodník se zvláštními skalními útvary a kouzelné scenérie členitého pobřeží. Návrat do Belfastu. Nocleh.

5. den:
snídaně. V závislosti na letovém řádu volný program. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000