crosssearch

Dublin - Letecké Víkendy

Poznávací zájezdy, Irsko

Program zájezdu 1. den: přílet do Dublinu. Transfer na hotel. Krátká prohlídka centra města. Uvidíte např. O´Connell Street - hlavní dublinskou ulici s památníkem světla uprostřed. Přejdete po Halfpenny Bridge (půlpencovém mostě) přes řeku Liffey a budete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

přílet do Dublinu. Transfer na hotel. Krátká prohlídka centra města. Uvidíte např. O´Connell Street – hlavní dublinskou ulici s památníkem světla uprostřed. Přejdete po Halfpenny Bridge (půlpencovém mostě) přes řeku Liffey a budete moci zažít  atmosféru pravé irské hospody ve čtvrti Temple Bar, kde jich je nepřeberné množství. Nocleh.

2. den:

snídaně. Odjezd přes přístav Dun Laoghaire k Martello tower, kde začíná slavná Odyssea irského spisovatele Jamese Joyce. Poté zastávka v Kilmacanogue, kde lze zakoupit typické suvenýry převážně utkané z irské vlny. Fakultativně oběd ve starém pubu Lynhams v pitoreskní vesničce Laragh. Krátký přejezd do Glendalough – Údolí dvou jezer s klášterním komplexem a jednou s posledních dochovaných kruhových věží. Dále uvidíte keltské kříže a můžete se projít kolem jezer v dech beroucí irské přírodě plné legend. Návrat do Dublinu pohořím Wicklow. Nocleh.

3. den:

 snídaně. Dopoledne návštěva muzea pivovaru Guinness, kde je velice propracovaná expozice výroby tohoto světoznámého tmavého piva a kde můžete získat certifikát za správné natočení pinty piva. Prohlédnete si akademickou půdu univerzity Trinity College. Knihovna nabízí sbírku vzácných svazků, kterým vévodí Book of Kells – bohatě zdobený iluminář. Prohlídku zakončíme u sochy Molly Malone, o které se zpívá ve slavné irské písni. Individuální volno s možností nákupů a návštěvy tradiční irské hospody s živou hudbou. Nocleh. 

4. den:

po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000