crosssearch

Za krásami ostrova bohů - Bali

Poznávací zájezdy, Indonésie

Bali o Komodské ostrovy

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den:
odlet z Prahy do Denpasaru.

2.den:
přílet na letiště v Denpasaru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

3.den:
po snídani návštěva chrámu Tanah Lot, svatyně z 16. století ležící na útesu v jihozápadní části ostrova, je častým cílem hinduistů, kteří sem přicházejí uctít bohy moře. Dále cesta pokračuje do Pacung, nocleh.

4.den:
po snídani odjezd do Bedugul, který se nachází ve výšce 1200 m n. m. Zde navštívíme ovocný trh a nejvíce fotografovaný chrám na Bali, chrám Ulun Danu a Bratan Lake. Po cestě do Lovina budeme míjet jezera Buyan a Tamblingan a rýžová pole. Nocleh v Lovina Beach.

5.den:
po snídani začneme den prohlídkou nádherného buddhistického chrámu. V krásné zahradě vyvěrá pramen ,,Air Panas". Pramen má příjemných 38 stupňů, možnost koupání. Cesta dále pokračuje na severní pobřeží Agung Mountain, do Tulamben, nejlepší místo pro potápění. Možnost potápění k vraku lodi z druhé světové války. Přenocování v Amed.

6.den:
snídaně, projížďka krásnou přírodou v oblasti, kde se nachází spousta rýžových polí a políček s místními plodinami. Dojedeme do Tirtagangga, kde navštívíme plážová střediska bývalých králů. Poté přijedeme k Putiny - k chrámu Besakih. Následuje přejezd do oblasti Kintamani, v nadmořské výšce 1450 metrů, nádherný výhled na hory a Batur. V závěru dne navštívíme Mas Woodcarving. Nocleh v Ubud.

7.den:
snídaně, dopoledne volno, následně transfer do hotelu na jihu Bali. Příjezd do hotelu a zbytek dne volný čas.

8.-13.den:
Individuální volno k relaxaci, možnost fakultativních výletů. Doporučujeme fakultativní výlet na Komodské ostrovy, které jsou známé svými obyvateli - tzv. komodskými draky, kteří dosahují délky až 3 m. Varianta s výpravou na Komodské ostrovy.

9.den:
snídaně, transfer na letiště a odlet na Komodské ostrovy do Labuan Bajo, ostrov Flores. Zbytek dne volno a možnosti koupání a pozorování západu slunce, které je v dané oblasti jeden z nejkrásnějších.

10.den:
velmi časná snídaně, transfer do přístavu a plavba na ostrov Rinca, cestou bude míjet stovky malých ostrůvků obklopených křišťálově modrou vodou. Plavba bude trvat cca 4 hodiny.. S místním průvodcem se vypravíte na lehký trekking savanou a pralesem a při této výpravě budete moci určitě pozorovat i varany - komodské draky, ale také řadu dalších místních živočichů. Oběd na pláži Pink Beach, možnosti koupání a šnorchlování, návrat do Rinca s místním průvodcem, opět se očekává pozorování komodských draků. Z nejvyššího místa ostrova budete mít krásný výhled na okolní ostrovy. Návrat do Labuan Bajo, transfer do hotelu.

11.den:
snídaně v hotelu, následně dle času odletu volno nebo transfer na letiště a odlet zpět na Bali, po příletu transfer do hotelu a individuální volno.

12.-13.den:
individuální pobyt na Bali.

14.den:
snídaně, transfer na letiště Denpasar a následně odlet do Prahy.

14.den:
snídaně, transfer na letiště Denpasar a následně odlet do Prahy.

15.den:
přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000