crosssearch

Velká cesta po Jávě a Bali

Poznávací zájezdy, Indonésie

Jakarta - Bandung - Yogyakarta - Borobudur - Dieng Plateau - Prambanan - Bali - Tanah Lot. Po snídani prohlídka Jakarty - náměstí Merdeka s monumentem Monas a královským palácem, stará Batávie, přístav Sunda Kelapa. Potom budeme pokračovat autobusem do Bogoru, návštěva...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy.

2. den: Přílet do Ja­karty. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den: Po snídani prohlídka Jakarty - náměstí Merdeka s monumentem Monas a královským palácem, stará Batávie, přístav Sunda Kelapa. Potom budeme pokračovat autobusem do Bogoru, návštěva botanické zahrady. Ubytování v Bandungu.

4. den: Brzy ráno odjezd krásnou krajinou přes pohoří Lembang ke kráteru vulkánu Tangkubanperahu, poté návštěva horkých pramenů Sariater. Zastávka v místní vesnici, kde se seznámíte s javánskou hudbou - Angklung, k jejíž produkci se využívají bambusové nástroje. Na zpáteční cestě do Bandungu zastavíte na místním trhu.

5. den: Po cestě do Baturadenu návštěva vesnice Naga. Oběd v Tasikmalaya, návštěva místních manufaktur. Cestou uvidíte rýžová pole, kaučukové plantáže a teakové lesy. Ubytování v Baturadenu.

6. den: Brzy ráno odjezd do výšky 2000 m, na náhorní plošinu - Dien­g Plateau s horkými prameny, gejzíry, mnohobarevným jezerem a zbytky chrámových komplexů z 10. století. Cesta povede přes Madelang a Wonosobo - nejkrásnější scenérie v centrální Jávě s vyhlídkou na sopky Merapi a Sumbing. Odpoledne prohlídka největšího buddhistického chrámového komplexu – Borobudur, večer příjezd do Yogyakarty. Fakultativně divadelní představení eposu Ramajána.

7. den: Ráno návštěva sultánského paláce Kraton, ptačího trhu. Podíváte se do místních dílniček na výrobu ruční batiky, stříbra, tradičních stínových loutek, kterou tato oblast proslula již v dávných dobách. Po obědě prohlídka hinduistického chrámového komplexu Prambanan, do jehož zdí je vytesán poutavý příběh "Ramajana". Transfer na letiště, odlet do Denpasaru. Ubytování ve vybraném hotelu.

8. den: Odpoledne návštěva opičího lesa (můžete nakrmit malé opičky), Mengwi chrámu, který patří mezi největší chrámy na Bali. Dále bude cesta pokračovat k chrámu Tanah Lot, který je postaven přímo u moře a budete zde moci shlédnout nejhezčí západ slunce v západní části Bali.

9.-11. den: Volno u moře. Indivi­duální program. Možnost dalších fakultativních výletů dle nabídky. Můžete si vybrat i vícedenní zájezdy na vulkán Bromo nebo ostrov Komodo.

12. den: Odpoledne transfer na le­tiště a odlet do Evropy.

13. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000