crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Perly Indonésie

Poznávací zájezdy, Indonésie

17 dní letecky - z Jávy na Bali. Dopoledne prohlídka města. Návštěva sultánského paláce Kraton, ruin vodního paláce Taman Sari, starého města s ptačím trhem. Po obědě návštěva hinduistické svatyně Prambanan. Návrat do hotelu. Večer možnost fakultativně navštívit taneční...

Konečná cena za osobu od: 85 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

17 dní letecky - z Jávy na Bali

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy v ranních hodinách. Odbavení na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem.

2. den PŘÍLET DO YOGYAKARTY

Ve večerních hodinách přílet do Yogyakarty na ostrově Jáva. Transfer do hotelu. Nocleh.

3. den YOGYAKARTA – PRAMBANAN

Snídaně. Dopoledne prohlídka města. Návštěva sultánského paláce Kraton, ruin vodního paláce Taman Sari, starého města s ptačím trhem. Po obědě návštěva hinduistické svatyně Prambanan. Návrat do hotelu. Večer možnost fakultativně navštívit taneční představení Ramajana s večeří v Pura Wisata. Nocleh.

4. den BOROBODUR - DIENG PLATEAU

Po snídani prohlídka chrámu Borobudur, největší buddhistické svatyně na světě. Před obědem prohlídka chrámů Candi Mendut a Candi Pawon. Odpoledne cesta pokračuje na náhorní planinu Dieng, která patří mezi vulkanicky nejaktivnější oblasti Indonésie. Návrat do Yogyakarty se zastávkou u jezera Mehjer. Nocleh.

5. den YOGYAKARTA – SURABAYA - MALANG

Po snídani volné dopoledne. Po obědě odjezd vlakem do Surabayi, hlavního města provincie východní Jávy. Po příjezdu do Surabayi přestup na autobus do Malangu. Ubytování a nocleh.

6. den MALANG – BROMO

Snídaně. Prohlídka horského města Malang s množstvím koloniální architektury. Po obědě a po návštěvě ptačího a starožitnického trhu vyrazíte k sopce Bromo. Ubytování v oblasti Broma.

7. den BROMO – IJEN PLATEAU

Časně ráno (kolem 3.00 hodiny) odjezd džípem do místa zvaného Penanjakan. Cesta pokračuje jízdou na ponících k vyhlídce na vycházející slunce nad sopkou Bromo, nejfotografovanější přírodní scenérii Indonésie. Návrat do hotelu. Po snídani odjezd do Kawa Ijen, ležícím na východním cípu Jávy. Ubytování a nocleh.

8. den IJEN PLATEAU - KETAPANG - BALI

Brzy ráno odjezd džípem kolem kávovníkových a hřebíčkových stromů do vesnice Licin, která už leží v jednom z posledních deštných pralesů Jávy. Odtud se vydáte stezkami vyšlapanými nosiči síry na asi 90 minutovou túru na vrchol sopky Ijen. Na konci cesty se otevírá pohled na kráterové jezero a na sírové stěny kráteru. Odjezd do Ketapangu na východním pobřeží Jávy a jízda trajektem na ostrov Bali. Následuje cesta po pobřeží jihozápadního Bali. Večer příjezd do hotelu Vila Bintang. Ubytování a nocleh.

9. den BALI - VOLNÝ DEN

10. den POZNÁVÁNÍ BALI

Snídaně. Po představení legendárního tance démonů – Barong se vydáte do městečka Celuk, které je v celé Asii proslulé svými šperkařskými dílničkami zpracovávajícími stříbro a zlato. Tropickou přírodou přijedete do města Klungkung, kde navštívíte soudní palác Kertha Gosa. Po obědě pojedete k nejvýznamnějšímu chrámu Bali – chrámu Besakih. Budete moci pozorovat nejvyšší vulkán na ostrově Gunung Agung. Podél terasovitých rýžových polí pojedete do vesnice Selat a do vodního paláce Tirtagangga. Nocleh v Candi Dasa.

11. den POZNÁVÁNÍ BALI

Snídaně. Návštěva vesničky Tanganan, kde žijí původní obyvatelé Bali, kterým se říká Agabalijci. Cesta do netopýří jeskyně Goa Lawah. Přejezd do Ubudu – centra balijského umění. Cesta horskými údolími do vesnice Kintamani, která leží na okraji kráteru sopky Penulisan. Výhled na činný vulkán Batur. Oběd. Přejezd na severní pobřeží do letoviska Lovina, možnost odpočinku a koupání na zdejších plážích s černým vulkanickým pískem. Nocleh v Lovině.

12. den POZNÁVÁNÍ BALI

Snídaně. Návštěva buddhistického kláštera Vihara Buddha a dále cesta podél rýžových polí ke kráterovému jezeru Bratan. Zastávka na typickém lidovém trhu s tropickým ovocem, kořením a orchidejemi. Po obědě prohlídka královské pury Taman Ayun ve vesničce Mengwi a prohlídka mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále čnějící z moře. Pokračování pobytem v hotelu Vila Bintang. Možnost změny hotelu v jiné části Bali nebo na Lomboku za příplatek.

13. - 15. den VOLNÝ PROGRAM

16. den ODLET DO PRAHY

Volné dopoledne. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000