crosssearch

Ostrov bohů Bali s CZ průvodcem

Poznávací zájezdy, Indonésie

Přílet na Bali. Následuje privátní transfer do hotelu Bali Spark Resort 3*. Nocleh. Po snídani odjezd na celodenní privátní výlet s česky mluvícím průvodcem. Začíná se odjezdem do Sultánského paláce Karangasem a jeho prohlídkou. Výlet pokračuje k chrámu Besakih, komplexu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

Odlet z Prahy na Bali.

2. den

Přílet na Bali. Následuje privátní transfer do hotelu Bali Spark Resort 3*. Nocleh.

3. den

Po snídani odjezd na celodenní privátní výlet s česky mluvícím průvodcem. Začíná se odjezdem do Sultánského paláce Karangasem a jeho prohlídkou. Výlet pokračuje k chrámu Besakih, komplexu tradičních chrámů ve svazích neaktivní sopky Gunung Agung. Zastávka v místní restauraci, kde si vychutnáte tradiční oběd. Poté následuje přejezd směrem k zálivu Amuk Bay s krásnou pozvolnou bílou pláží "lagunou", která je lemována po stranách skalami. Odpočinek na pláži a vynikající koupání. Nocleh v hotelu.

4. den

Po snídani odjezd na celodenní privátní výlet s česky mluvícím průvodcem. Začíná se odjezdem do nedaleké Amlapury, kde navštívíte Tirta Gaga, Vodní palác s překrásnými tropickými zahradami. Výlet pokračuje prohlídkou Netopýří jeskyně odpočinkem při obědě v tradiční balijské restauraci, kde ochutnáte místní speciality. Odpoledne Vás čeká prohlídka Ubudu, městečka ve středním Bali nabitého atrakcemi. Je srdcem Bali a centrem balijských umělců. Odpočinek a nákup suvenýrů. Na zpáteční cestě do hotelu pojedete nádhernou přírodní scenérií mezi rýžovými poli a navštívíte Opičí chrám. Nocleh v hotelu.

5. den

Po snídani odjezd na celodenní privátní výlet s česky mluvícím průvodcem. Začíná se odjezdem na vodopád "Les", procházka malou džunglí, kde okusíte čerstvý kokosový nápoj. Utrhnete si banány a kakao přímo ze stromu. U vodopádu se schladíte v jeho osvěžující ledové vodě. Dále pak odjezd na Kintamany. Oběd si vychutnáte v restauraci na vrcholu hory s překrásným výhledem na sopku Batur. Dále projížďka lodí a návštěva tradičního balijského pohřebiště "Trunyan". Nocleh hotelu.

6. den

Po snídani následuje krátký privátní transfer ze severu ostrova do olasti kráných písečných pláží Nusa Dua. Ubytování a nocleh v hotelu Bali Tropic Resort & Spa 4*.

7. den

Pobyt v resortu se snídaní. Odpočinek na pláži nebo možnost výletů na okolní ostrovy.

8. den

Pobyt v resortu se snídaní. Odpočinek na pláži nebo možnost výletů na okolní ostrovy.

9. den

Snídaně. Poté privátní transfer na letiště k odletu.

10. den

Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000