crosssearch

Ostrov bohů Bali s Cz průvodcem + Gili

Poznávací zájezdy, Indonésie

Odlet z Prahy na Bali. Přílet na letiště v Denpasaru, privátní transfer do resortu Relax Bali *** .

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

Odlet z Prahy na Bali.

2. den

přílet na letiště v Denpasaru, privátní transfer do resortu Relax Bali *** (http://www.relaxbali.cz/en/)

3. den

snídaně v resortu. Poté celodenní privátní výlet autem s českým průvodcem: po snídani odjezd do Karangasem do Sultanskeho paláce Tirta Gangga (znamená: pramen řeky Gangy) s nádhernými vodními zahradami a jezírky, ve kterých si můžete i zaplavat. Výlet pokračuje k nejposvátnějšímu chrámu na ostrově Besakih, komplexu více než 80 tradičních chrámů ve svazích neaktivni sopky Gunung Agung. Zastávka v místní restauraci, kde si vychutnáte tradiční oběd. Odpoledne se vydáte směrem k zálivu Amuk Bay s krásnou pozvolnou pláží s bílým pískem, ,, lagunou ,, , která je lemována po stranách skalami. Odpočinek na plazi a vynikající koupání nebo šnorchlování.

4.den

snídaně, individuální volno s možností výletu, např. na aktivní sopku Batur, k vodopádu Gitgit, do středního Bali: k chrámu s léčivými očistnými prameny Tirta Empul a oblasti kolem Ubudu, městečka ve středním Bali nabitého atrakcemi . Je srdcem Bali a centrem balijských umělců, je v něm mnoho památek a dalších atrakcí: rýžové terasy, Sloni jeskyně, Opičí prales, hadí a ptačí park - Bird and Reptile Park, a další. Výlety si můžete zajistit přímo v resortu nebo si pronajmout skutr (automat 125 CC - cca kolem 100 Kč/den, benzin litr cca 13 Kč). Blízké lokality jsou také skvělé k potápění a šnorchlování.

Možnost dalších aktivit: rafting, jízda na koních, Bali Safari, plavba na katamaránu, plavání s delfíny.

5. den

snídaně v rezortu, celodenní výlet s českým průvodcem: odjezd do vesničky a k 30 metru vysokému vodopádu Les v severním Bali. Procházka džunglí v přírodní rezervaci, kde okusíte čerstvý kokosový nápoj, utrhnete si banány a kakao přímo ze stromu. U vodopádu se zchladíte v jeho osvěžující ledové vodě. Dále pak odjezd do Kintamany, oblasti v severovýchodním Bali. Oběd si vychutnáte v restauraci na vrcholu hory s překrásným výhledem na sopku Batur. Projížďka lodí a návštěva odlehlé horské vesničky a balijského pohřebiště Trunyan na východním břehu kaderového jezera Batur.

6.den

snídaně, ráno vyzvednutí v hotelu, odjezd do přístaviště a přejezd lodí na korálový ostrov Trawangan v malebném souostroví Gili (cca 1,5 hod.).

7. -10. den

snídaně, pobyt u bazénu nebo na bělostné pláži se šnorchlováním v průzračném korálovém moři, pozorováním želv a pestrobarevného mořského života, procházkami po plážích nebo s výlety na okolní ostrovy Gili Air nebo Gili Meno. Nezapomeňte navštívit útočiště pro želvy na ostrůvku Meno. Na pláži je pro narozené želvičky vybudován systém umělých filtrovaných nádrží, kde je o želvičky pečováno do doby jejich vypuštění do moře v 8 měsících jejich života.

11. den

snídaně, přejezd lodí na ostrov Bali, privátní transfer z přístaviště na Bali do resortu.

12.den

snídaně, privátní transfer na letiště k odletu.

13.den

přílet do Prahy

Pozn: Ostrovy Gili je souostroví 3 ostrůvků - Gili Trawangan, Gili Meno and Gili Air - severozápadně od ostrova Lombok v Indonésii. Bali leží cca 35 km západně od ostrova Gili Trawangan. Ostrovy jsou oblíbené pro svou nedotčenou přírodu a nádherné potápění v průzračných vodách s korálovými útesy a bohatým podmořským životem.Jsou zde zakázána motorová vozidla, turisté se zde dopravují pěšky, na kolech nebo v drožkách tažených koňmi, kterým se říká cidomo.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, 10 nocí se snídaní v uvedenych 3* 4* hotelech, privátní transfer z letiště na Bali do hotelu a zpět, 2 x celodenni privatni vylet autem s ceskym pruvodcem, vcetne obeda a vstupu, 2x přejezd lodí z ostrova Bali na ostrov Gili Trawangan a zpet, vč. transferu z hotelu do pristaviste a zpet z pristaviste do hotelu na Bali.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, spropitné průvodci, transfer na Gili Trawangan od pristaviste do rezortu a zpet (na ostrove jsou zakazana motorizovana vozidla -1 cesta konskym tuk-tukem cidomo cca 50-60 Kc).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000