crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Okruh Bali - Lombok

Poznávací zájezdy, Indonésie

10 dní letecky - poznejte Bali a Lombok. Po krátké jízdě do vnitrozemí ostrova Bali shlédnete představení legendárního tance démonů – Barong a pak se vydáte do městečka Celuk, proslulého šperkařskými dílničkami. Cesta pokračuje do města Klungkung, kde navštívíte soudní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

10 dní letecky - poznejte Bali a Lombok

1. den ODLET Z PRAHY

2. den PŘÍLET NA BALI

Přílet na Bali do hlavního města Denpasaru. Transfer do hotelu na pláži Kuta, ubytování. Volno na koupání a opalování. Nocleh.

3. den POZNÁVÁNÍ BALI

Snídaně. Po krátké jízdě do vnitrozemí ostrova Bali shlédnete představení legendárního tance démonů – Barong a pak se vydáte do městečka Celuk, proslulého šperkařskými dílničkami. Cesta pokračuje do města Klungkung, kde navštívíte soudní palác Kertha Gosa, kde se dávní králové radili o osudu provinilců s bráhmany. Po obědě pojedete k nejvýznamnějšímu chrámu Bali – chrámu Besakih, který tvoří více jak 300 věžiček. Budete moci pozorovat nej­vyšší vulkán na ostrově Gunung Agung. Podél malebných terasovitých rýžových polí pojedete do vesnice Selat a do vodního paláce Tirtagangga. Nocleh ve vesničce Candi Dasa.

4. den POZNÁVÁNÍ BALI

Snídaně. Návštěva vesničky Tanganan, kde žijí původní obyvatelé Bali, kterým se říká Agabalijci. Cesta do netopýří jeskyně Goa Lawah s tisíci netopýry. Přejezd do Ubudu – centra balijského umění, kde budete moci pozorovat řezbáře při práci. Cesta horskými údolími do vesnice Kintamani na okraji kráteru sopky Penulisan. Ohromující výhled na 2.200 metrů vysoký, činný vulkán Batur. Oběd. Přejezd na severní pobřeží do letoviska Lovina, možnost odpočinku a koupání na zdejších plážích s černým vulkanickým pískem. Nocleh v Lovině.

5. den BALI - LOMBOK

Snídaně. Návštěva buddhistického kláštera Vihara Buddha a dále cesta podél rýžových polí ke sladkovodnímu kráterovému jezeru Bratan. Zastávka na trhu s tropickým ovocem, kořením a orchidejemi. Po obědě prohlídka královské pury Taman Ayun ve vesničce Mengwi a prohlídka mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále čnějící z moře. Návrat do Denpasaru a odlet do Mataramu, hlavního města nedalekého ostrova Lombok. Transfer do hotelu v centru Senggigi Beach. Nocleh.

6. den LOMBOK

Snídaně. Celodenní výlet po ostrově Lombok se zastávkou v hrnčířské vesnici Penujak a dále v typických vesničkách Sengkol a Rambitan, kde žijí místní obyvatelé – Sasaci. Uvidíte zde zajímavou lombockou architekturu. Zastavíte se na panenské pláži Kuta v jižní části ostrova. Oběd. Návrat do hotelu v Senggigi.

7. den LOMBOK - GILLI AIR

Snídaně. Po cestě do přístavu se zastavíte ve vesničce Kadendong, kde bude příležitost pozorovat výrobu palmového cukru Jagerry. Plavba vahadlovou lodí na korálový ostrov Gilli Air s křišťálově čistým mořem. Volno na koupání či šnorchlování (nutné vlastní vybavení). Odpoledne návrat na Lombok zpět do hotelu v Senggigi.

8. den LOMBOK – BALI

Snídaně. Odjezd k plovoucímu paláci v Mayuře. Dříve byl součástí královského paláce, kde se konaly náboženské rituály. Následuje návštěva tradičního trhu Sweta a letního královského paláce Narmadě, který dříve sloužil k odpočinku královské balijské rodiny a k uctívání hinduistického boha Šivy. Odjezd na letiště a odlet do Denpasaru. Transfer do hotelu na pláži Kuta. Možnost nákupu posledních indonéských suvenýrů. Nocleh na Bali.

9. den ODLET ZPĚT DO PRAHY

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000