crosssearch

Nejkrásnější místa Indonésie s možností výletu

Poznávací zájezdy, Indonésie

Bali o Gilli o ostrovy Komodo a Rinca o Bromo o Sumatra

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Indonésie - Denpasaru.

2. den:
: přílet na Bali do Denpasaru, transfer do hotelu v oblasti jižní části Bali - Sanur, ubytování.

3. den:
: snídaně, následuje výlet do chrámu na útesu Uluwatu na poloostrově Pecatu. Tradiční opičí tanec Kecak na útesu při západu slunce, pozorování stád opic v chrámu Uluwatu. Prohlídka úchvatného pobřeží, které je rájem surfařů. Návštěva tajemné jeskyně v Uluwatu, která nás zavede na skrytou pláž. Úžasné výhledy na oceán. Koupání na pláži Padang. Nocleh v oblasti Sanur nebo Pecatu Rea.

4. den:
: snídaně. Abychom si náležitě užili vyhlášenou balijskou kulturu, poznali místní umění a senzitivní tvář Bali, vyrazíme do vnitrozemí. Navštívíme městečko Ubud, které je známým uměleckým a kulturním centrem Bali. Procházka mezi rýžovými poli na kopcích nad Ubudem, kde ochutnáme místní speciality v originální restauraci přímo mezi rýžovými políčky. Navštívíme slavné rýžové terasy, jedny z nejrozlehlejších a nejhezčích na Bali. Nezapomeneme na opičí les. Cestou do Ubudu si prohlédneme dílny tradičních řezbářských mistrů v městečku Mas. Nocleh v Ubud.

5. den::
snídaně a následuje průzkum okolí sopky Bali. Mezi vrcholy dne bude patřit výlet na raftech na svaté řece Telaga. Při plavbě na raftech (fakultativně) budete moci obdivovat pralesní scenerie a malebné balijské vesničky na úpatí hory Agung. Navštívíme také slavné rýžové terasy v údolí královen s pradávnými monolity a jedny z nejrozlehlejších a nejhezčích na Bali a ochutnáme místní kavu nebo čaj přímo v na kávové a čajové plantáže. Nocleh v Ubud.

6. den::
snídaně, cestou na severní pobřeží navštívíme největší chrámový komplex Besakih na úpatí majestátní sopky Agung- matku všech hinduistických chrámů na Bali a královské koupele Tirtaganga s unikátní architekturou. Zbytek dne věnujeme odpočinku na kouzelném severním pobřeží v městečku Amed a jeho okolí. Místo je známé pohodovou atmosférou a neporušenými korály. Nocleh v okolí městečka Amed.

7. den::
po snídani odjezd lodí na ostrůvky Gilli. Písečné ostrůvky nad ostrovem Lombok obývají příslušníci kmene Sasaků známí svojí radostnou povahou a pohostinností. Pohodový odpočinek na panenských plážích Gilli, možnost šnorchlování a potápění a ochutnávka tradiční kuchyně Sasaků.  Nocleh na Gilli.

8. den:
: snídaně a volný program na Gilli.

9. den::
po snídani odjezd zpět na Bali. Následně se vydáme na návštěvu slavného vodního chrámu Tanah Loh a svaté jeskyně. Cestou zpět budeme obdivovat pobřeží v oblasti zvané Caangu, ubytování na Bali.

10. den:
: individuální program na Bali do 12. dne. Nebo fakultativně výlet na Komodo

10. - 12. den:
: v časných ranních hodinách odlet na ostrovy Komodo a Rinca, které jsou známé unikátním výskytem největšího žijícího ještěra na světě Komodského draka. Po přeletu na ostrov Flores se na lodi vydáme k národnímu parku Komodo. Po 2 dny navštívíme společně s průvodcem národní park Komodo a malý ostrůvek Rinca, kde budeme pozorovat tyto obry ve volné přírodě. Čeká nás také úžasné šnorchlování na pláži Red Beach a návštěva okolní oblasti města Labuan Bajo na ostrově Flores. Jedinečná plavba na lodi mezi panenskými ostrovy Komodo a Rinca.

13. den::
volný pogram a odpočinek na pláži nebo v případě výletu návrat na Bali, odpočinek. Večer společně pro oba programy návštěva rybí restaurace na pláži, kde ochutnáme místní speciality (večeře není v ceně).

14. den::
VARIANTA A : odlet do Prahy a 15. den návrat do ČR. VARIANTA B: letecký přelet do oblasti národného parku Tengger - Bromo - Semeru. Národní park je unikátní svým umístěním a také měsíční krajinou, která se kolem sopek rozprosítírá. Odpoledne podnikneme procházku  v písečném moři na dně kráteru Tengger, kde budeme procházet pod sopkami a navštívíme hinduistický chrám přímo v kráteru. Po výstupu na samotný okraj Bromo se nám naskytne úchvatný pohled do nitra sopky a ojedinělou krajinu plnou pouštních trav a kvítí.

15. den:
: snídaně, další den se brzy ráno se vydáme na nezapomenutelný východ slunce nad sopkami. Opravdu úchvatný pohled se nám naskytne, až slunce začne paprsky pomalu osvěcovat krátery. Uchvátí Vás nevšední pohled na zvrásněný kužel sopky Batok, aktivní, síru plivající vulkán Bromo a v pozadí ohromnou dýmající sopku Semeru. Vulkány jsou součástí obrovského kráteru Tengger, jehož dno je z části vyplněno obrovským písečným polem. Odpolední přesun na do Surabaya spojená s krátkou návštěvou města.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000