crosssearch

Jávou Ze Západu Na Východ

Poznávací zájezdy, Indonésie

Poznávací okruh - Indonésie

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: odlet Praha/Vídeň.

2. den: přílet do Jakarty. Přivítání anglicky / německy / česky mluvícím průvodcem na letišti a transfer do hotelu 4*. Po cestě návštěva starého přístavu Sunda Kelapa a rušné čínské čtvrti. Odpoledne volný program (večeře).

3. den: po snídani odjezd do Bogoru. Přejezd horským průsmykem Puncak, proslulým čajovníkovými plantážemi. Po obědě transfer do Bandungu, představení hry na tradiční bambusové nástroje angklung. Ubytování v hotelu 4* v Bandungu. (snídaně, oběd)

4. den: po snídani nástup na vlak Argowilis Executive z Bandungu do Kutoarjo, přestup do minibusu, a transfer do Wonosobo na úpatí náhorní planiny Dieng. Ubytování v hotelu 4*. (snídaně, oběd formou balíčku)

5. den: po snídani odjezd a stoupání do hor střední Jávy až na náhorní planinu Dieng, která leží ve výšce 2.100 m a řadí se mezi vulkanicky nejaktivnější oblasti Indonésie. Nachází se zde také jedny z nejstarších hinduistických památek ze 7. století. Transfer k chámu Borobudur (UNESCO), největší buddhistický chrám na světě a jeho prohlídka. Dále návštěva chrámů Candi Mendut a Candi Pawon. Transfer do Yogyakarty a ubytování 4*. (snídaně, oběd)

6. den: po snídani okružní jízda po městě Yogyakarta - hlavním centru jávanské kultury - sultánský palác Kraton, ruiny vodního paláce Taman Sari, prohlídka starého města s ptačím trhem Pasar Ngasem a batikářské a šperkařské dílny. Po obědě návštěva hinduistického chrámu Prambanan (UNESCO). Transfer do královského města Solo, ubytování v hotelu 4*. (snídaně, oběd)

7. den: po snídani návštěva sultánského paláce Mangkunegaran a starého trhu. Transfer 60 minut do hor k chrámu Ceto z 15. století z hinduistické dynastie Majapahit. Návštěva nedalekého chrámu Sukuh. Přejezd k vodopádu Jumog s asi 15 min. procházkou. Návrat do hotelu v Solo. (snídaně, oběd)

8. den: po snídani odjezd vlakem do Jombanu, pokračování minibusem do oblasti sopky Bromo. Ubytování v hotelu 2*plus. (snídaně, oběd)

9. den: Ve 4.00 hodiny odjezd k okraji kráteru do místa zvaného Penanjakan ve výšce 2.700 m. Východ slunce s výhledem na horu Batok (2440 m) a aktivní sopky Bromo (2393 m) a Mahameru (3676 m). Pokračování cesty dolů do kráteru - poslední kousek je nutno vyjít pěšky nebo dojet na poníkovi, návrat do hotelu ke snídani. Transfer do Surabayi na letiště k odletu Jakarta - Praha (snídaně, oběd)

10. den: přílet Praha/Vídeň.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000