crosssearch

Cesta po ostrově Bali s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Indonésie

Denpasar o Candidasa o vesnička Tenganan o Tirta gangga o Goa Lawah o Besakih o Kintamani o Lovina o vodopády Git git o Bedugul o Elephant Cave o Ubud o Taman Ayun o Tanah Lot o Kuta

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 15

Denpasar o Candidasa o vesnička Tenganan o Tirta gangga o Goa Lawah o Besakih o Kintamani o Lovina o vodopády Git git o Bedugul o Elephant Cave o Ubud o Taman Ayun o Tanah Lot o Kuta

1. den: Odlet z Prahy do Denpasaru.

2. den: Přílet na Bali, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den: Snídaně. Den začnete návštěvou tradiční balijské vesničky Tenganan – původní "agabalijská" vesnice, jedno ze 2 míst na Bali, kde se až do dnešních dní udržel hinduismus v takové podobě, jako když přišel z Jávy na Bali v 9. století. Uvidíte zde ukázky výroby ikatu a dalších rukodělných prací. Dále naštívíte Taman Ujung a historické koupaliště Tirta gangga. Nocleh.

4. den: Snídaně. Individuální program. Nocleh.

5. den: Po snídani se vydáte na celodenní výlet k Lovině. Cestou zastavíte u Netopýřího chrámu Goa Lawah, který je opředený bohatou historií a množstvím někdy až pohádkových legend, dále u soudního dvora Kertagosa a chrámu Besakih. Besakih je největší chrám na Bali, situován na svahu nejvyšší hory Bai, Gn. Agung (3142 m n. m.). Poté pokračujete na Kintamani a nakonec příjezd do Loviny. Nocleh.

6. den: Snídaně. Středisko Lovina je určena pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Nachází se na severní straně ostrova a najdete zde krásné pláže, málo turistů a přitom řadu aktivit – od potápění v korálovém moři až po večerní představení populárního tance Kecak. Tento den se připravte na plavbu místní lodí k pozorování defínů, což bude jistě nezapomenutelným zážitkem. Zbytek dne – individuální program. Nocleh.

7. den: Po snídani se vydáte do Ubud. Dále bude následovat zastávka u největších vodopádů na Bali Git git, prohlídka Sloní jeskyně (Elephant Cave). Zastávka také v Bedugulu – horského resortu s druhým největším jezerem na Bali a botanickou zahradou kolem chrámu Ulundanu Temple. Příjezd do Ubud – města galerií, výstav, opičího lesa a tradičních místních trhů. Ubytování a nocleh.

8. den: Snídaně. Volno – individuální program. Nocleh.

9. den: Po snídani se vydáte na výlet do Kuty. Kuta je jedno z nejoblíbenějších a nejrušnějších letovisek na jihu Bali. Oblast je oblíbena také mezi surfaři. Na cestě do tohoto letoviska navštívíte místo s typickým tanečním vystoupením Barong dance. Zastávka v Taman Ayun – královský rodinný chrám obklopen vodou a zahradou, Alas Kedaton a budete pokračovat k chrámu Tanah Lot, který je postaven přímo na břehu moře a budete moci počkat a zhlédnou nejhezčí západ slunce v západní části Bali. Návrat do Kuty a nocleh.

10.-11. den: Individuální program na ostrově s možností mnoha výletů do okolí.

12. den: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den: Přílet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000