crosssearch

Bali - Ostrov Úsměvů

Poznávací zájezdy, Indonésie

Popis okruhu 1. DEN - Odlet na Bali se společností Korean Air přes Soul. 2. DEN - Přílet na Bali. Transfer do hotelu Sanur Beach. 3. DEN - Odpočinek u moře. 4. DEN Odjezd do hotelu v Ubudu. 5. DEN - BATUBULAN - CELUK - Batubulan s návštěvou představení tradičních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis okruhu

1. DEN - Odlet na Bali se společností Korean Air přes Soul.

2. DEN - Přílet na Bali. Transfer do hotelu Sanur Beach.

3. DEN - Odpočinek u moře.

4. DEN Odjezd do hotelu v Ubudu.

5. DEN - BATUBULAN - CELUK - Batubulan s návštěvou představení tradičních tanců barong a kriss. Pokračování do Celuku s návštěvou dílen zpracovávajících stříbro a Kemenuhu – řezbářské dílny. Pokračování do Mengwi – chrám Pura Taman Ayun obklopený vodním příkopem, který je typickou ukázkou sakrální architektury. Přejezd do Alas Kedatonu s množstvím opic. Skvělým zakončením dne bude návštěva chrámu Tanahlot ve tvaru pagody na západním pobřeží, vystavěného na skalnatém výběžku, který je místem strážných andělů moře. Návrat do hotelu.

6. DEN - SEBAT - KINTAMANI - CANDIDASA - Prohlídka Holly Spring v Sebatu, vodního chrámu zasvěceného bohyni rýže. Přejezd do Gunung Kawi se svatyněmi vytesanými do skal, připomínajícími krále žijící před tisíci lety. Pokračování do Kintamani s výhledem na vulkán a jezero Batur. Pokračování do Besakihu na úpatí hory Agung, kde se nachází největší hinduistický chrám ostrova nazývaný Chrám Matka. Ubytování na pobřeží v letovisku Candidasa.

7. DEN - TENGANAN - Prohlídka vodního paláce Tirtagangga, vybudovaného jako víkendová rezidence jednoho z posledních králů. Odjezd do hor, horská vesnice s procházkou mezi terasovitými rýžovými políčky. Návrat na pobřeží do Tengananu, jedné z nejméně dotčených vesnic, kde se látky stále tkají starou tradiční balijskou technikou itak. Návrat do hotelu.

8. DEN - JIH BALI - Odjezd na jih ostrova malebnou krajinou s překrásnými výhledy. Zastávka v jeskyni Goa Lawah, kde se stěny doslova „hýbou“ netopýry. Návštěva Kertagosa, soudního dvora ze 17. století s nádhernými stropními malbami v Klungkungu. Zastávka v Goa Gajah, Sloní jeskyni. Odjezd do hotelu na pobřeží, pobyt u moře.

9. - 11. DEN Pobyt u moře v hotelu Sanur Beach

12. DEN Odlet do Prahy.

Hotel Sanur Beach

- Luxusní 4* hotel v klidném prostředí uspokojí požadavky i velmi náročných klientů.
- K dispozici je několik restaurací a barů, 24hod. pokojový servis, salon krásy, dětský koutek, obchod se suvenýry, dva bazény s terasou na slunění
- Hotel leží přímo u krásné písečné pláže s bílým pískem
- V hotelu je fitness centrum, sauna, tenis, SPA centrum, minigolf a mnoho dalšího

Cena zahrnuje

- letenku Praha - Denpasar - Praha včetně tax
- 4x ubytování v hotelích *** dle programu okruhu, 6x ubytování v hotelu Sanur Beach ****
- 4x snídani, 4x oběd po dobu okruhu, 6x snídaně během následného programu
- vstupy dle programu
- přepravu klimatizovaným autobusem
- služby místních průvodců, česky mluvícího průvodce
- pojištění

Cena nezahrnuje

- odletové taxy 150000 IDR
- víza
- příplatek polopenze v hotelu Sanur Beach
- spropitné

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000