crosssearch

Bali - ostrov bohů

Poznávací zájezdy, Indonésie

Vzhledem k tomu, že Bali je silně náboženským ostrovem, CK si vyhrazuje právo na malou změnu programu v rámci uzavření některého z chrámů z důvodu přípravy či konání náboženského svátku.

Konečná cena za osobu od: 45 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z ČR do INDONÉSIE.

2.den: Přílet v podvečerních hodinách na BALI, ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního „městečka“ KUTA.

3.den: Dopolední relax, po poledni odjezd do jižní části Bali. Navštívíme GARUDA WISNU KENCANA, nově vzniklý park se sochami dvou hinduistických bohů Višny a Garudy s výhledem na oblast DENPASARU. Odpolední koupání na soukromé „pláži snů“ s bílím pískem a bělostnými útesy. Podvečerní návštěva kláštera ULUWATU z 11. století, který je postavený na sto metrových útesech nad Indickým oceánem. Večerní balijské představení s ohnivým tancem KECAK s divadelním představením z výjevů Ramajány. Odjezd na ubytování.

4.den: Průzkum severní oblasti Bali. Návštěva jezerního kláštera ULUNDANU ze 17. stol. zasvěceného jezerním bohům na BRATANSKÉM JEZEŘE, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO nás přivítá všudypřítomnými opičkami, od jezera TAMBLINGAN budeme mít nádherný výhled na místní hory porostlé nepropustnou džunglí. Z vesničky MUNDUK zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Další zastávka v severní části Bali bude patřit termálním pramenům BANJAR s možností koupání a krátké relaxace v blízkosti buddhistického kláštera, takřka věrné kopie chrámového komplexu BOROBUDUR na Jávě - BRAHMA ARAMA VIHARA, který rovněž navštívíme. Odpolední relaxace proběhne na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. Cestou zpět na ubytování neopomineme ani 65 m vysoký vodopád GIGIT. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD - ubytování.

5.den: Dopoledne k místní činné sopce MT. BATUR (1717 m n. m.), relax v horkých vývěrech BATURSKÉHO JEZERA (1030 m n. m.). Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. století, ke kterému sejdeme po více než 200 schodech okolo rýžových terasových polí a vodních chrámů TIRTA EMPUL s chrámovými bazénky a prameny. Odpolední příjezd do UBUDU. Pěší výlet do OPIČÍHO LESA, večer možnost návštěvy představení balijských tanců s překrásnými tanečnicemi.

6.den: Celodenní výlet po nejznámějších balijských klášterech. Královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol., směrový BATUKARU zasvěcený bohu Madaweda, nacházející se uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, abychom navštívili jedinečný chrám z 16. stol TANAH LOT, postavený na skalnatém ostrohu v moři. Večerní příjezd na ubytování do oblasti SANUR.

7.den: Relaxace a pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně návštěva centra vodních aktivit s možností potápění, šnorchlování, parasailingu či návštěvy ŽELVÍCH OSTROVŮ.

8.den: Výlet po východní oblasti Bali - nejstarší chrám BESAKIH z 8. stol. ve výšce 1000 m n. m. na úpatí majestátné sopky AGUNG, netopíří jeskynní chrám GOA LAWAH, výroba balijské mořské soli, návštěva původních obyvatel Bali ve vesničce TENGENAN, relaxace na pláži v oblasti CANDI DASA, odjezd na ubytování.

9.den: Relaxace a pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně návštěva hlavního města Bali - DENPASAR (trhy, muzea, památky).

10.-14.den: Dopoledne přeplutí na LEMBONGSKÉ OSTROVY s četnými romantickými plážemi. Relaxace a pobyt u moře, možnost výletů po ostrovech na zapůjčeném motocyklu.

15.den: Odlet z Indonésie zpět do ČR.

16.den: Přílet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000