crosssearch

Bali - Tanah Lot - Lombok - Mataram - Ampenan - Gili Air. ... tento den objevíte krásy vnitrozemí ostrova, vyšplháte do výšky 1000 m, odkud je krásný výhled na jezero a vulkán Batur. Návštěva 3 vesnic - Celuk, proslulé zejména stříbrotepci, Kemenuh se zručnými uměleckými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:
Bali o Tanah Lot o Lombok o Mataram o Ampenan o Gili Air

Program:

1. den: odlet z Prahy

2. den: přílet do Denpasaru, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den: volný den k pobytu na pláži

4. den: Tento den objevíte krásy vnitrozemí ostrova, vyšplháte do výšky 1000 m, odkud je krásný výhled na jezero a vulkán Batur. Návštěva 3 vesnic - Celuk, proslulé zejména stříbrotepci, Kemenuh se zručnými uměleckými řezbáři a Ubud, vesnička umělců. Oběd v Kintamani, s výhledem na jezero Batur, poté pokračujete k chrámu Posvátných pramenů. Návrat do hotelu. Nocleh.

5. den: Návštěva opičího lesa, můžete buráky nakrmit malé opice. Prohlédnete si Mengwi chrám, který patří mezi největší chrámy na Bali. Dále bude cesta pokračovat k chrámu Tanah Lot, který je postaven přímo na břehu moře a budte zde moci počkat a zhlédnout nejhezčí západ slunce v západní části Bali. Večeře v TAnah Lot. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den: Volno k odpočinku na pláži. Nocleh.

7. den: Dopoledne volno. V odpoledních hodiných se vydáte na cestu na útes, 100 m nad oceánem, k chrámu Uluwatu. Shlédnete taneční vystoupení a pak se vydáte na krátkou cstu k zálivu Jimbaran na večeři, kde budete mít možnost ochutnat výtečné ryby a mořské plody. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. den: PO snídani transfser na letiště a přelet na Lombok. Po příletu následuje prohlídka města Mataram a Ampenan, návště vodního paláce Mayura a jednoho z nejhlavnějších a největších hinduistických paláců na Lomboku - Pura Meru. Večeře a nocleh v hotelu.

9. den: Snídaně. Ráno se vydáte k Gili Air, což je malý ostrov na severozápadě Lomboku a patří mezi nejlepší místa pro šnorchlování a odpočinku na pláži. Odpoledne návrat do hotelu. Nocleh.

10.-11. den: individuální program na ostrově s možností mnoha výletů do okolí.

12. den: transfer na letiště a odlet do EVropy.

13. den: přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000