crosssearch

Zlatý indický trojúhelník a Sloní festival

Poznávací zájezdy, Indie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den (po): V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Delhi. 2.den (út): V ranních hodinách přílet do DELHI (Dillí). Dopoledne první část prohlídky Delhi. Zastávka u Quatab Minar (nejvyšší cihlový minaret na světě). Dále procházka kolem Indian...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (po): V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Delhi.

2.den (út): V ranních hodinách přílet do DELHI (Dillí). Dopoledne první část prohlídky Delhi. Zastávka u Quatab Minar (nejvyšší cihlový minaret na světě). Dále procházka kolem Indian Gate (Brána Indie), prezidentského paláce a vládních budov v New Delhi. Odpoledne prohlídka hrobky Humayuns (památka UNESCO). Později odpoledne ubytování v hotelu. Volno, aklimatizace.

3.den (st): Dopoledne přejezd z Delhi do AGRY. Prohlídka Velké červené pevnosti v Agře a slavného TAJ MAHAL. Tento nádherný palác byl postaven císařem Shah Jahan na památku své ženě Mumtaz Mahal. Nocleh v Agře.

4.den (čt): Dopoledne přejezd z Agry do JAIPURU. Po cestě zastávka v opuštěném městě FATEHPUR SIKRI. Město, které zůstalo dokonale zachováno, je mistrovským dílem z pískovce, jehož odstíny postupem dne hrají jemnými růžovými a rudými odstíny. Večer návštěva folklorního představení Chokhi Dhani s večeří v indickém stylu typickém pro provincii Radžastán.

5.den (pá): Celodenní prohlídka Jaipuru, nazývaného také jako Růžové město. Během prohlídky navštívíte pevnost AMBER FORT (vyjížďka na pevnost v džípech či slonech), městský palác, starou observatoř, exotický HAWAL MAHAL nebo-li „paláce větrů“ aj. Nocleh v Jaipuru.

6.den (so): Návštěva každoročního SLONÍHO FESTIVALU v Jaipuru (pouze v březnovém termínu). Součástí festivalu je např. velký sloní průvod, sloní polo, sloní zápasy, večerní ohňostroj aj.

7.den (ne): Dopoledne odjezd z Jaipuru do DELHI. Odpoledne druhá část prohlídky Delhi. Ve Starém Dillí navštívíme největší mešitu Jama Masjid z r.1658. Dále navštívíte ČERVENOU PEVNOST (Red Fort), jejíž mohutné zdi z červeného pískovce s mnoha věžičkami a baštami ční nad širokým příkopem v severovýchodní části původního Šáhdžahánábádu.

8.den (po): Ráno transfer na letiště. dopoledne odlet z Delhi. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000