crosssearch

Trekking V Nepálu

Poznávací zájezdy, Indie

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Kathmandu. 2. den: přílet do Kathmandu, vyřízení nezbytných celních formalit, transfer na hotel. Odpoledne volno k odpočinku a načerpání sil, večeře a nocleh. 3. den: snídaně na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Kathmandu.

2. den:

přílet do Kathmandu, vyřízení nezbytných celních formalit, transfer na hotel. Odpoledne volno k odpočinku a načerpání sil, večeře a nocleh.

3. den:

snídaně na hotelu, po snídani transfer (cca 6 – 7 hod.) do Pokhary – druhého největšího města v Nepálu. Po příjezdu ubytování a oběd. Odpoledne půldenní prohlídka města Pokhara (800 m.n.m.). Nikde jinde na světě nenajdete tak strmý a ostrý přechod mezi subtropickými nížinami a ledovcovými štíty jako v Nepálu a právě zde je to zvláště patrné. Město leží v údolí na břehu jezera Phewa Tal, odkud se za jasných dnů naskýtá výhled na osmitisícovky vzdálené jen 25 km na sever. Večeře a nocleh.

4. den:

snídaně na hotelu, po snídani transfer do Nayapul (cca 90 min.). Zde již začíná vaše dobrodružství. Projdete kolem břehů řeky Modi přes vesničku Birethanti, kam se dostanete přes most zhruba po 45 minutách chůze. Půjdete dál kolem levého břehu řeky směrem k Sauli Bazar. Po další hodině chůze následuje zastávka na oběd. Po obědě následuje 20ti minutová cesta rýžovými poli a poté asi hodina chůze, kdy stezka vede strmě nahoru po kamenné cestě. Pokračuje trekking k proslulé vesničce Ghandrung. Zde se ubytujete v horské chatě, večeře a nocleh.

5. den:

po snídani váš čeká asi hodinové klesání do údolí Modi Khola. Po překročení řeky následují asi hodinové stoupání k vesnici Landrung, kde si vychutnáte oběd a pokud to počasí dovolí můžete se kochat výhledem na jih hory Annapurna. Po obědě vás cesta zhruba hodinu povede přes terasu, rýžová pole a místní vesničky. Stezka pak prudce stoupá asi 10-15 minut k obci Tolka. Zde se ubytujete v horské chatě. Večeře a nocleh.

6. den:

po snídani půjdete po cestě stoupat do kopce přes les směrem k rozptýlené vesničce Pothana. Na cestě se naobědváte a po obědě budete postupně sestupovat do vsi Dhampus, kde v případě hezkého počasí, budete mít krásný výhled na hory. Večeře a nocleh.

7. den:

pokud počasí dovolí, brzy ráno si můžete udělat fotografie výhledu na hory, když za nimi vychází slunce. Návrat do chaty na snídani. Po snídani vás čeká strmá cesta přes vesnici, les a rýžové pole a znovu přes let do vsi Suikhet Phedi, odkud pojedete asi půl hodiny do Pokhary.  Oběd v hotelu a po obědě hodinová plavba na jezeře Phewa. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

8. den:

po snídani vás čeká cesta do Kathmandu. Po příjezdu do Kathmandu ubytování a oběd na hotelu. Odpoledne prohlídka města, kde mimo jiné navštívíte chrám Swayambhunath starý více jak 2000 let. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

9. den:

po snídani individuální volno na odpočinek. Po obědě odhlášení z hotelu a prohlídka chrámů Pashupatinath a Boudhnath. Chrám Pashupatinath je nejsvětější místo nepálských a hinduistických poutníků a je úžasnou přehlídkou chrámů a pohřebních hnátů, Chrám Bodhnath je největší a nejuctívanější z památek na cestě z Kathmandu do Tibetu. Bufetová večeře v hotelu na letišti a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

10. den:

návrat zpět do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000