crosssearch

To Nejlepší Z Indie S Prodl. V Dubaji

Poznávací zájezdy, Indie

Program zájezdu 1. den: dle letového řádu odlet z Prahy do Dillí. 2. den: přílet do Dillí, transfer do hotelu, ubytování a nocleh. 3. den: po snídani se vydáte na prohlídku starého a nové Dillí. Projedete kolem půvabné...

Konečná cena za osobu od: 39 481 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 dle letového řádu odlet z Prahy do Dillí.

2. den:

 přílet do Dillí, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den:

 po snídani se vydáte na prohlídku starého a nové Dillí. Projedete kolem půvabné červené pevnosti Red Fort , jež se tyčí naproti Jama Masjid (největší mešita v Indii). Dále projedete kolem Kotla Firoze Shah, což je zřícenina pevnosti ze 14.století. Navštívíte Raj Ghat, v němž byla provedena kremace otce národů – Mahátmy Ghándího. V odpoledních hodinách projedete kolem presidentského paláce, přes třídu Rajpath, zastávka na fotografování u Indické brány. Návštěva Qutub Minar (cca 72 m vysoký minaret postavený na počest vítězství v 11.stol.). Ubytování, nocleh.

4. den:

 po snídani přejezd do Agry (203 km/ cca 4 hodiny), po příjezdu ubytování. V odpoledních hodinách návšteva pevnosti Agra Fort, vybudované z červeného pískovce. Při západu slunce návštěva Taj Mahalu a prohlídka nejznámějšího a nejkrásnějšího skvostu Indie, mauzolea královny Mumtaz, dokončeného v r. 1653 (stavba trvala 22 let). Návrat do hotelu, nocleh.

5. den:

 po snídani přejezd do Jaipuru (240 km/ cca 6 hodin). Po cestě návštěva pouštního města Fatehpur Sikri. Mezi nejnavštěvovanější místa patří padesátimetrová Buland Darwaza (Brána vítězství), Páteční mešita (s nádhernou hrobkou šeika Salima Čištiho z bílého mramoru), komplex starého města, palác Jod Bai, Diwan-i-Am (Hala soukromých audiencí), Diwan-i-Khas (Hala veřejných au diencí), Panč Mahál (skládá se z pěti pater). Příjezd do Jaipuru a nocleh.

6. den:

 po snídani prohlídka pevnosti Amber Fort (výstup na slonech, pokud to bude možné a sestup jeepem) ve městě Amber. Odpoledne prohlídka Jaipuru, zastávka na fotografování u Hawa Mahal – palác větrů, návštěva observatoře Jantar Mantar, návštěva mětského paláce, obklopeného nádhernými zahradami a nádvořími, kde, doposud pobývá královská rodina a jehož část byla přeměněna v muzeum. Návrat do hotelu, nocleh.

7. den:

 po snídani transfer autobusem do Dillí (cca 272km/ 4 hod.) na letiště k odletu do Dubaje. Přílet do Dubaje, ubytování, nocleh.

8. den: 

 po snídani půldenní okruh Dubají. Zastávka u mešity Jumeirah Mosque, prohlídka čtvrti Bastakiya a muzea v pevnosti Al Fahidi Fort. Přejezd lodním taxi „abra“ na druhý břeh zálivu Creek, návštěva trhu se zlatem a s kořením. Návrat do hotelu. V pozdním odpoledni odjezd terénními džípy do pouště. V beduínském táboře projížďka na velbloudech, ukázka břišního tance, možnost vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře barbeque. Návrat do hotelu ve večerních hodinách, nocleh.

9. den:

 snídaně v hotelu. Individuální volno. Možnost půldenního fakultativního výletu „Moderní Dubaj – Burj Khalifa“. Výlet zahrnuje okružní jízdu nejmodernějšími částmi Dubaje včetně uměle vybudovaného palmového ostrova. Návštěva vyhlídkové terasy nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalifa (vstup zahrnut v ceně). Nocleh v hotelu v Dubaji.

10. den:

 snídaně v hotelu. Osobní volno. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji, odlet do Prahy.
 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000