crosssearch

Sloní festival v Jaipuru

Poznávací zájezdy, Indie

Dillí - Agra - Jaipur - Dillí

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
dle letového řádu odlet z Prahy do Dillí.   

2. den:
 přílet do Dillí, transfer do Agry, během cesty oběd. Ubytování a nocleh v Agře.  

3. den:
brzy ráno návštěva Taj Mahalu při východu slunce. Taj Mahal aneb ,,slza na tváři věčnosti" je bezpochyby jednou z nejkrásnějších staveb světa. Byl vybudován císařem Shah Jahanem jako příbytek pro tělo jeho nejoblíbenější manželky Mumtaz Mahal (,,vyvolená paláce"), jež zemřela v roce 1631. Návrat do hotelu na snídani. Po snídani prohlídka opěvované a majestátní červené pevnosti Agra Fort. Transfer do Jaipuru se zastávkou ve Fatehpur Sikri - přízračném městě. Ubytování a nocleh v Jaipuru.  

4. den:
po snídaní okružní jízda Jaipurem - ,,růžovým městem", výlet do pevnosti Amber Fort (nahoru se můžete svézt na slonu či jeepem). Po okružní jízdě si již můžete užívat sloní festival, jehož součástí je např. velký sloní průvod, sloní pólo, sloní zápasy, večerní ohňostroj aj. Většina slonů na festivalu jsou samice, které jejich ošetřovatelé ozdobí různými malbami a doplňky s květinovými motivy a cetky, které při chůzi vydávají zvuky. Nocleh.  

5. den:
po snídani si užijete indický festival barev Holi, což je festival na uvítání jara. Odpoledne volno na odpočinek. Tradiční večeře s tancem a živou hudbou. Nocleh.  

6. den:
po snídani přejezd do Dillí a ubytování. Volný den v Dillí na nákupy či k odpočinku. Nocleh v Dillí.  

7. den:
po snídani okružní jízda po Dillí (Qutub Minar, památník válečných obětí India Gate, Raj Ghat - památník ,,otce národa" Mahátmy Gandhiho aj.). Dle letového řádu pozdní transfer na letiště v Dillí k vyřízení předodletových formalit a odlet zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000